2. Lubelskie

Przedszkole Specjalne w Ludwinie

WWW: przedszkole.powiatleczynski.pl

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 10 dzieci. To placówka specjalna. Data otwarcia placówki to 06-08-2020.

Opinie o: Przedszkole Specjalne w Ludwinie

22-06-2021 18:53
Przedszkole ogólnodostępne z oddziałami specjalnymi w Ludwinie to bardzo trafiona inwestycja gdzie moja córka, która jest dzieckiem autystycznym bardzo zmieniła swoje postępowanie, zachowanie oraz bardzo ładnie zaczęła mówić. Zajęcia które się odbywają są bardzo interesujące gdyż przebywałam wraz z dzieckiem by się upewnić i pracować takim samym sposobem. Kadra nauczycieli i opiekunów jest bardzo cierpliwa nie tylko do mojego dziecka ale także do dzieci niepełnosprawnymi na wózkach inwalidzkich czy z innymi bardzo trudnymi chorobami. Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola ogólnodostępnego z oddziałami specjalnymi niż obecnie z przedszkola publicznego.