2. Mazowieckie
  3. Ząbki

Przedszkole nr 432 "Łączka Zajączka"

Kuniecka 8
Targówek

WWW: p432targowek.eduwarszawa.pl

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 135 dzieci. Data otwarcia placówki to 16-03-2017.

Opinie o: Przedszkole nr 432 "Łączka Zajączka"

Rodzic
10-03-2020 08:19
Mikroskopijny plac zabaw, brak sali do organizacji występów, teatrzyków czy zajęć z gimnastyki (wszystko odbywa się na korytarzu), batony na podwieczorek podawane razem z zupą. Całkowity brak komunikacji z dyrekcją która co roku miesza dzieci między grupami. Połowa kadry zwalnia się co roku, co też o czymś świadczy. Przechowalnia z problemami nie placówka która ma uczyć
Rodzic
08-09-2022 08:01
Fatalna komunikacja z rodzicami, podejście do żywienia dzieci z czasów zamierzchłych("biała czekolada jest najzdrowsza, bo nie uczula"; "nuttela to przecież świetny zamiennik orzechów"; mam jeszcze kilka cytatów z pani dyrektor odnoszących się do odżywiania), kuchnia w przedszkolu a podawane są kupowane i przesłodzone kiśle, budynie oraz płatki miodowe i czekoladowe. Moje dziecko ma to nieszczęście że trafiło pod opiekę Pani która się nie uśmiecha do dzieci. Dramat. Niestety przenieść dziecko do innej placówki nie jest łatwo.
Klara
14-03-2024 18:56
najgorsze przedszkole w warszawie!
moja corka codziennie byla zasiusiana, gdzie w domu sama robi siusiu.
nie zauwazylismy postepu edukacyjnego, jak bys sie zatrzymala w miejscu.
w ciagu pol roku miala zmieniona nauczycielke prowadzaca 3 krotnie.
brak psychologa i pani do angielskiego. (w trakcie poszukiwan)
posilki nie smaczne, corka nie chciala jesc, mowila ze nie dobre, zreszta bylo widac po jej wygladzie, chudla w oczach..
a w holu smierdzi jak by szambo wylalo.. a wozne na kazdego patrza z gory siedzac na fotelach, zamiast sie wziac za ten smrod! i przedszkole powinny sprzatac najwczesniej przed 17, a nie od 15.40 mopuja, myja szyby, lataja z odkurzaczem, gdy sie odbiera dzieci, i jeszcze zwracaja uwage ze one teraz sprzataja, zeby je omijac!
nikomu nie polecam tego przedszkola!