1. Przedszkola
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne "Zameczek"

Izerska 7
Bydgoszcz

Informacje podstawowe

Telefon: 52 581 29 02
WWW: przedszkolezameczek.edupage.org
e-mail: przedszkolezameczek@gazeta.pl

Dodatkowe informacje

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Maria Gaudzińska. Data otwarcia placówki to 12-06-2003.

Opinie o Przedszkole Niepubliczne "Zameczek"

Dodaj opinię
5/5
Bajkowe miejsce, dużo zieleni, dziecko jest zachwycone! Czuje sie tam jak w domu. Ekstra ciocie i super podejście do dzieci. Przedszkole na szóstke :)
5/5
Miejsce stworzone z miłości. Wspaniałe i ciepłe ciocie, pyszne jedzenie, dużo zajęć dodatkowych w cenie, cały czas się coś dzieje. Cieszę się, że wybraliśmy to przedszkole. Z pewnością drugiego takiego nie znajdę-syn już chodził do innego i bardzo źle się tam czuł, tu od pierwszego dnia jest uśmiech.
5/5
Oceniam przedszkole nawet na 10 gwiazdek!!! Najlepsze miejsce ever dla moich dzieci. Troska, jaka obdarzaja dzieci panie, nauka, wyposazenie, posilki. Dosłownie wszystko jest na najwyższym poziomie. Kontakt z paniami rewelacyjny, Pani Marta-dyrektor, jest zawsze na miejscu i z uśmiechem wszystkim wita. Najwspanialsze miejsce na ziemi!
5/5
Przyszliśmy obejrzeć przedszkole dla córki. Zostawiliśmy tam serce. To niesamowite, jak Panie tam pracujące potrafią uspokoić nerwy mamy, która puszcza swój największy skarb do tak naprawdę obcych ludzi. Byliśmy jeszcze w dwóch innych. Wybraliśmy to i jesteśmy pewni, że się nie zawiedziemy. Czekamy na wrzesień.
1/5
Nie polecam
Dodaj opinię