2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Przedszkole Niepubliczne "Smerf 1"

Świderska 143
Białołęka

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 105 dzieci. Data otwarcia placówki to 06-09-2019.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne "Smerf 1"

Agnieszka
14-07-2022 09:59
Moje drugie dziecko skończyło w tym roku przygodę ze Smerfem, tak więc znamy się z placówką od wielu lat. Angielski nie jest jedynym atutem przedszkola. Są ważniejsze. A wśród nich: bardzo ciepła atmosfera, życzliwa i pomocna liczna kadra pełna pomysłów, własne: kuchnia, logopeda, psycholog, panie od rytmiki i gimnastyki oraz duży plac zabaw, autokar i mini zoo (dzieci odbywają wycieczki na pikniki i "do zwierzątek"). Do przedszkola zapraszani są: teatrzyki, policjanci, strażacy, ratownicy medyczni, muzycy (regularne zajęcia z Muzakami). Można wykupić dodatkowe zajęcia z ceramiki, sportowe (Drużyna Kangura) czy taneczne. Jednak i bez tych płatnych zajęć program przedszkola jest bardzo atrakcyjny. Moje dzieci nawet w wakacje nie chciały rezygnować z uczęszczania do placówki. Budynek jest przestronny i jasny. Sale są spore i dobrze wyposażone. Grupy nieduże: nasze miały po 16 dzieci. Przed przedszkolem jest ogólnodostępny parking. Łza w oku się kręci, że od września nie będziemy tu przychodzić. Szczerze polecam tę placówkę.