2. Śląskie

Szafirowa 5
Katowice

WWW: przedszkoleskrable.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 20 dzieci. Data otwarcia placówki to 20-04-2012.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne Skrable

Paulinka
14-03-2014 20:31
Moim zdaniem przedszkole jest świetne, spełnia moje oczekiwania, ponieważ dostosowuje się całkowicie do potrzeb dzieci. Przedszkolanki zwracają uwagę na każde dziecko z osobna.
Placówka jest nowoczesna, zlokalizowana w spokojnej okolicy, całkowicie bezpiecznej - co mnie uspokaja. Super, że leży obok lasu, dzięki czemu dzieci maja często organizowany czas poza placówką.
Przedszkole ściśle współpracuję z rodzicami, odnosząc się do próśb i oczekiwań. Jak dla mnie, to jedyna placówka w okolicy, która zasługuje na najwyższą notę.
Bezkonkurencyjna kadra, urozmaicone, ciekawe zajęcia dla dzieci wpływające na ich wyobraźnie i rozwój intelektualny.
Smaczne, zdrowe jedzonko jest podawane.
Przedszkole pożytecznie organizuje czas mojemu dziecku.
Dziękuję za wszystko!
Małgosia J.
31-03-2014 19:06
5 słoneczek jak najbardziej się należy za taką opiekę, a takie bezpieczeństwo, za takie indywidualne podejście do dziecka. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, że córka ma tyle ciekawych zajęć w przedszkolu, że panie potrafią się nią zająć i pomóc.
Doceniam również ingerencję logopedy.
Dziękuję za wsparcie.
Dorota
07-05-2014 21:30
Szukałam przedszkola, które będzie proponowało różnorodne zajęcia. Koleżanka poleciła mi tę placówkę i jestem bardzo zadowolona. Moje dziecko może rozwijać się intelektualnie, ruchowo i społecznie. Magda szybko zaadaptowała się do przedszkola i już po dwóch miesiącach ma prawdziwe koleżanki, z którymi widuje się nie tylko podczas pobytu w przedszkolu. Naprawdę polecam tę placówkę. Kadra posiada tu specjalistyczne wykształcenie i potrafi w indywidualny sposób dotrzeć do każdego dziecka.
Kinga Szulc
23-05-2014 23:52
Jestem zachwycona! Przedszkole to oferuje bogatą gamę zajęć. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać i odkrywać swoje pasje. Sprzyja to ich harmonijnemu rozwojowi we wszystkich sferach. Czesne nie są wysokie, a posiłki są zawsze świeże i zdrowe. Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom.
M.
21-06-2014 19:10
Małe grupy dzieci oraz doskonałe warunki lokalowe to ogromna zaleta tej placówki. Zajęcia edukacyjne i muzyczne są prowadzone w ciekawej formie. Dzięki temu dzieci w naturalny sposób przyswajają informacje o świecie. W tej placówce pracuje doskonały personel. To bardzo kreatywni ludzie.
Katarzyna
03-07-2014 16:10
Pracuje tu wykwalifikowana kadra i zawsze można liczyć na opiekę specjalistów.
Cieszę się, że przedszkole jest otwarte w wakacje.
Córka się nie nudzi, kiedy ja chodzę teraz do pracy ;-)
Iwona Piskorska
13-08-2014 21:17
Zajęcia adaptacyjne dla dwulatków bardzo pomogły mojej córeczce przyzwyczaić się do tego miejsca. Teraz Michalinka czuje się tutaj doskonale. Uwielbia swoją panią oraz grupę rówieśniczą. Chętnie bierze udział w zajęciach rytmicznych. W tym przedszkolu moje dziecko ma doskonałe warunki do rozwoju.
Agnieszka Bobrowska
01-09-2014 10:29
Bardzo doceniam to, że zajęcia odbywają się w kameralnych grupach dostosowanych do potrzeb i możliwości dzieci.
Wiktoria
18-09-2014 18:44
To przedszkole jest jedyne w swoim rodzaju. Jestem jego ogromną fanką. To przedszkole sprawiło, że moje dziecko stało się bardziej samodzielne oraz śmiałe. Gorąco rekomenduję wszystkim rodzicom tę placówkę. Kadra ma tutaj znakomite podejście do dzieci, a czesne są przystępne.
03-10-2014 16:40
Cóż to przedszkole jest po prostu ekstra. Wiele koleżanek z pracy zapisało tu swoje dzieci i ja również. Opieka jest naprawdę świetna. Dodatkowo oferta zajęć jest zróżnicowana a największa atrakcją dla mojego synka jest plac zabaw.
Gosia
16-10-2014 16:50
Wspaniałe miejsce dla rozwoju mojego dziecka. Zajęcia adaptacyjne okazały się świetnym pomysłem. Mój synek łatwiej znosi rozstania ze mną. Miła kadra i świetne zajęcia to coś co sprawia, że jest to najlepsze przedszkole.
Natalia B.
08-11-2014 14:25
Jestem zadowolona z placówki, ponieważ jako jedyni zaoferowali bogaty program nauczania i miłą atmosferę.