2. Podlaskie

Północna 26
Suwałki

REGON: 200726096

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 60 dzieci. Data otwarcia placówki to 12-09-2012.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne "Omnibusek" w Suwałkach

Katarzyna
25-10-2021 21:21
Tragedia nie polecam. To przedszkole to jakies jedno wielkie nie porozumienie. Przechowalnia dzieci są brane na ilość. Panie mają zerowe podejscie. Stosowane są kary( kąt, karne krzesło) jest stosowana przemoc słowna, zastraszanie, krzyczenie na dziecko. Dyrektorka zgadza sie na dane ,,metody" Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.
Marta
25-10-2021 21:30
Niestety nie wszystko złoto co się świeci.....Skuszona pozytywnymi opiniami z FB i rozmowá z dyrekcjá zapisałam tam dziecko.W skrócie kiedy pojawił się problem :przedszkole umyło ręce:okazało się że przemoc emocjonalna(stawianie do káta,krzyki ,straszenie,zmuszanie ) są na porzádku dziennym)i wszystko podobno w ramach akceptacji przez rodziców.Nie polecam.Do dnia dzisiejszego korzystamy z pomocy psychologa.
Aniela
31-01-2022 22:34
A ja szczerze polecam. Moja córka chodziła tam od 3 lat. Uważam, że karanie jest potrzebne. Nic złego nigdy się nie działo wspólnie rozwiązywaliśmy problem. Współpraca znakomita😉.
beata
31-01-2022 22:39
Ja też polecam z całego serca, moje dzieci chętnie chodzą i to jest dla mnie najważniejsze 🤗🤗🤗.Mnóstwo zajęć dodatkowych, wyjść, wycieczek, nocek. Mnóstwo atrakcji, a Panie są cudowne, pomocne i uśmiechnięte 🙂.
Aneta
08-03-2022 18:05
Niestety ale musze sie zgodzic z negatywnymi opiniami. Kadra jest non stop zmieniana, mimo ze dziecko ma orzeczenie nie ma dostosowania. Przemoc jest popierana przez kadrę. Szkoda psychiki dziecka dla tej przechowalni.
Natalka
15-03-2022 13:00
Polecam całym serduszkiem przedszkole. Syn uwielbia tam chodzic. Panie cudowne, duuuzo atrakcji, nie ma monotonności. Częste spacery,wycieczki, a nawet nocki! 1000 gwizdek.
Magdalena
15-03-2022 15:25
Ja też szczerze polecam, uważam że dyscyplina w przedszkolu jest niezbędna. Moja córka uczęszcza do Omnibuska od dwóch lat . Jest szczęśliwa i zadowolona. Mnóstwo atrakcji i wycieczek.
Ewa
30-03-2022 13:27
W przedszkolu panują takie metody ponieważ dyrektorka w ogóle nie wspiera swoich pracowników, nie odpowiada na przesyłane przez nich sygnały dotyczące kłopotów z małymi podopiecznymi, bierze bardzo dużo dzieci z orzeczeniami nie pubojac dostosować dla nich materiałów w placówce chociażby przez zakup specjalnych podręczników ułatwiających takim dzieciom pracę podczas zajęć w przedszkolu pomimo wielu próśb nauczycielek wszystko jest ciągle bagatelizowane, kadra non stop się zmienia bo nikt na dłuższą metę nie jest w stanie wytrzymać takiego chaosu i braku wsparcia ze strony dyrekcji i po czasie odchodzi
Justyna
10-07-2022 17:09
To przedszkole to zwykła przechowalnia. Dla dyrektorki liczy się tylko jak największa liczba dzieci, byle pieniądze się zgadzały. W grupie jest dziecko niepełnosprawne, które wymaga indywidualnego podejścia i pedagoga, a jest tylko jedna pani, która nie ma nawet wykształcenia do pracy z dziecmi z odchyleniami od normy. Dramat!
Wioletta
19-10-2022 15:29
Polecam z całego serca
To że na chwilę dziecko się wyciszy w kąciku nie uważam za nic złego , jest mnóstwo atrakcji, wycieczek. Każdy dzień jest inny ☺️. Cudowne Panie oraz przemiła Pani dyrektor ☺️
Emilia
22-10-2022 08:06
Też polecam tę przedszkole mam tam dwójkę dzieci.Chodza z uśmiechem na twarzy i to najważniejsze. Odkąd chodzą do przedszkola są grzeczne i poukładane. Czujemy się tam jak w domu☺️
Dorota
25-10-2022 19:34
To przedszkole to jedna wielka pomyłka. Nauczyciele ciągle odchodzą, przez co dyrektor zatrudnia pierwszą lepszą osobę, która przyniesie cv.. Nie sądzę, by osoba, która nie ma wykształcenia pedagogicznego albo jest dopiero na pierwszym roku studiów licencjackich mogłaby juz pracować jako nauczyciel.. co najwyżej pomoc nauczyciela. Jednak w Omnibusku jest to możliwe. Polecam omijać te miejsce szerokim łukiem!
Marta
03-11-2022 09:00
Do Omnibuska syn uczęszczał przez kilka lat. Teraz jest w szkole. Bardzo tęskni za przedszkolem, był to jego jak narazie najlepszy okres w życiu. W szkole radzi sobie świetnie- jako jedyny chłopak w klasie czyta i pisze a to dzięki właśnie wysokiemu poziomowi w Omnibusku. Polecam z całego serca. Dużo ciekawych atrakcji, wysoki poziom nauczania, dobrze zagospodarowany czas. A to dzięki mega wykwalifikowanej i zaangażowanej kadrze. Pozdrawiam wszystkie omnibuski :-)
Mariusz
14-02-2023 22:24
Ogrom złego, który dzieje się w placówce tuszowany jest sztucznym uśmiechem pani dyrektor. Przerażające jest to, że wobec dzieci stosowana jest przemoc słowna oraz fizyczna a później wrzuca się zdjęcia z zabaw i udaje się, że wszystko jest w porządku. Mam nadzieję, że konsekwencje zostaną w końcu wyciągnięte i żadne dziecko nie zostanie tam więcej skrzywdzone.
Paula
06-03-2023 10:26
Polecam z całego serca. Moje córka jest zadowolona, a panie tam pracujący to prawdziwe anioły.