2. Mazowieckie

Zofii Nałkowskiej 4
Radom

WWW: kajtus.radom.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 45 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2014.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole

Marcin
28-08-2020 10:01
Witam. Kajtuś w Radomiu to tragedia. Zabrałem dziecko po drugiej dyskusji z właścicielka która w oczy kłamie i bardziej i teresuja ja kasa niz dzieci. Nauczyciele robia co chcą. Nie ma totalnie zadnych zajęć dla dzieci a oboecuja co miesiąc ze juz od przyszłego miesiąca. Grupy sa mieszane i dzieci 2 lata siedzą z 5 latkami. Chore. Nie poleca.
Ktoś
01-11-2021 08:02
Potwierdzam wcześniejszą wypowiedź o Kajtusiu.
Masakra z paskudym jedzeniem.
Nikomu nie polecam. Zostałam oszukana przez właścicielkę która n oszukuje ludzi na każdy kroku.
Paulll
23-10-2022 11:02
Witam nie polecam nikomu tego przedszkola . Basza historia z tym przedszkolem miła miejsce w styczniu tego roku . Może zacznę od wpisowego , Pani dyrektor dała zniżkę na dwójkę moich dzieci po 500 zł , a potem czytam na stronie ze czesne za przedszkole
Paulina
23-10-2022 11:32
Witam i ostrzegam wszystkich rodziców przed tym miejscem . Żłobek i Przedszkole Kajtuś to straszne miejsce . Ja zapisałam swoje dzieci tam w styczniu tego roku . Pani dyrektor przez tel wydawała się bardzo sympatyczna i to zachęciło mnie do zapisania tam dzieci. Ale potem bylo zupełnie inaczej , mój starszy syn bardzo płakał wręcz wpadał w historie rano jak miał pójść do przedszkola . Po jakimś czasie przyznał ze Pani Magda w przedszkolu go bije . Wiec wzięłam sprawę w swoje ręce . Byłam na rozmowie z dyrekcja i nauczuciem . Panie tak się broniły a wręcz zaatakowały mnie ze aż się popłakałam . Próbowały wmówić mi ze to moja wina . Odpuściłam wiem nie potrzebie powinnam odrazu zabrac stamtąd dziecko , ale one wmówiły mi ze to fantazje dziecka ze wymyśla bo nie chce chodzić do przeszkola . Ale teraz wiem ze to nie była fantazja dziecko mówiło prawdę a ja mu w to nie wierzyłam i bardzo tego żałuje . Ostatnio widziałam Panią Magdę w Piwowiarni na Żeromskiego , nie wnikam w czyjeś życie prywatne bo każdy ma prawo wyjść . Ale to w jaki sposób się zachowywał nauczyciel to karygodne naprawdę byłam w ciężkim szoku jak to widziałam zwykła patologia !!! Pani Magda była pijana albo jeszcze po innych używkach , lizała się publiczne i obściskiwali z dużo młodszym mężczyzną od siebie . Widziala mnie ale nie zwracała uwagi ze ja patrzę . Teraz obwiniam siebie jak mogłam nie uwierzyć swojemu dziecku w to ci mówi . No ale przecież prywatne przedszkole to człowiek jest pewniejszy ze opieka będzie lepsza . Ale to guzik prawda ostrzegam wszystkich nie dawajcie tam swoich dzieci . Tam ręka rękę myje .
Paulina
23-10-2022 11:37
Nie dodałam do wcześniej wypowiedzi ze jedzenie tam to tragedia moje dzieci ciagle chorowały miały biegunki i problemy z brzuszkiem . Po tym jak zabrałam ich stamtąd nie ma już tego problemu dzieciom nic nie dolega . Wiec teraz wiem ze problem był tam . Naprawdę nie polecam tego przedszkola !!!!!
Mariusz
24-12-2022 02:47
Popieram wcześniejszą opinie i dodam jeszcze że mój synek powiedział że pali papierosy w łazience i wydziera się na dzieci, omijajcie szerokim łukiem bo tam jest tragedia
On
03-01-2023 08:25
Oj widać że p. Paulina zazdrości hahaha
Ona
04-01-2023 06:07
W wypowiedzi tej pani zgadza się tylko jedno : ,,udawała że mnie nie widzi,,
Mariusz
12-02-2023 01:18
A moje wypowiedzi też Pani neguje?? to może podjadę oficjalnie do przedszkola i nagram film z ostrzeżeniem dla przyszłych rodziców co tam się wyprawia
Obserwator
15-07-2023 09:15
Miałam tą nie przyjemność przypadkiem zobaczyć jak Panie z tego przedszkola traktują dzieci na placu zabaw. Akurat byłam na spacerze, gdy Panie z tego przedszkola prowadziły grupę na plac zabaw. I tak: We 3 zasiadły na ławeczce i plotkowały -a dzieci zostawione same sobie. Bez przyborów do piaskownicy, biegały po zakurzonym, brudnym placu i nie do końca wiedziały co ze sobą zrobić. Miałam wrażenie, że w grupie są starsze i dużo młodsze dzieci. A i te cudowne odzywki przedszkolanek- szok, że tak mówią do dzieci. Specjalnie sprawdziłam z jakiego przedszkola są to dzieci by ostrzec innych rodziców.
Eka
12-07-2024 01:06
Nie polecam tej placówki. Zapisałam corke w marcu, dostałam zapewnienie, że są miejsca ale żeby czekać i nie spieszyć się z podpisaniem umowy bo jest jeszcze czas. Bardzo mi zależało dlatego kilka razy dzwoniłam i zawsze dostałam zapewnienie że spokojnie i bez stresu. Aż tu nagle w lipcu okazuje się, że nie ma miejsca dla mojej córki bo pierwszeństwo mają dzieci które już chodziły. Ani razu nie zostałam o takim fakcie poinformowana. Więc zostałam na lodzie. Żałosne tłumaczenie dyrektorki. Niepoważne traktowanie ludzi!