2. Małopolskie

Przedszkole Niepubliczne Kącik Świata

Ostatnia 1d

WWW: kacikswiata.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 60 dzieci. Data otwarcia placówki to 08-08-2011.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne Kącik Świata

Zofia
07-12-2013 08:41
Przedszkole znajduje się w budynku na parterze i na pierwszym pietrze. Ogromne sale , wspaniale Panie i pełen profesjonalizm . Chodzimy z córką juz trzeci rok i bardzo ale to bardzo jestesmy zadowoleni pod kazdym wzgldem . POLECAM
Izabelllllla
04-02-2014 08:21
Przedszkole jest naprawde wspaniałe , fajne Panie i ogólnie wszystko nam sie podoba. Właśnie otwieraja nową salę dla maluszków i bede miala gdzie posłać najmłodsze dziecko , fajnie miec trójkę w jednym przedszkolu . Ja polecam WSZYSTKIM MAMOM
- mama 3 dzieci
03-07-2019 13:16
Proszę się poważnie zastanowić zanim poślecie swoje dzieci do tej placówki, nie polecam
10-09-2021 21:02
Zdecydowanie nie polecam. Sfochowane Panie, które chętniej przebywają na podwórku w celu plotkowania zamiast zająć się dziećmi. Prace wykonywane przez Panie pod publikę, mało w nich twórczości dzieci. Pani właściciel opryskliwa, myśli jedynie o swoim interesie, ja nie „wy” to ktoś inny - szkoda czasu na jakiekolwiek rozmowy. Brak metod wychowawczych. Pani pozwalają sobie za dużo, wielokrotnie można usłyszeć aluzje do rodziców i pretensje. Najchętniej to dzieci mają się dostosować do zasad tam panujących, zero kompetencji wychowawczych i doświadczenia niestety.
Agnieszka
13-11-2021 15:09
Przedszkole, najlepsze na jakie mogliśmy trafić. Ciocie są cudowne, kompetentne i kreatywne. To odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Bardzo kochają dzieci, a dzieci je uwielbiają. W przedszkolu są duże sale, dobrze wyposażone, dzieci mają dużo zajęć dodatkowych. Polecam przedszkole z całego serca.
babcia
08-02-2022 11:00
bardzo dużo naprawdę kreatywnych zajęć o których wnuczka chętnie opowiada, nie ma problemu z zaprowadzeniem jej do przedszkola - chodzi z ochotą
26-03-2022 00:51
Panie z burymi minami, bez inicjacji zabaw i zapału, tak jak wyżej napisane dzieci mają chodzić jak chce 'dyrekcja'. Rodzinne przedszkole? Z której strony?
Nie polecam.
Joanna
19-05-2022 10:47
Moje drugie juz dziecko kończy w tym przedszkolu zerówkę . Jestem bardzo zadowolona . Fajnie że w tym przedszkolu są małe grupy i panie mogą poświęcić więcej czasu każdemu z nich . Moje dzieci wracają z uśmiechem do domu. Sama pracuję w innym przedszkolu i wiem z doświadczenia że wystarczy jedno nieporozumienie i rodzice już wpisują negatywne opinie o danej placówce .
Paulina
25-06-2022 19:40
Moje drugie dziecko chodzi do przedszkola i jest zachwycone. Zawsze z uśmiechem pędzi do swoich ukochanych Cioć. Przedszkole to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Dzieci się nie nudzą bo mają dużo kreatywnych zajęć że swoimi Ciociami, a oprócz tego dużo zajęć dodatkowych. Przedszkole jest bardzo dobrze wyposażone, sale są duże, grupy do 15 dzieci, a koło przedszkola super ogródek. Polecam przedszkole z calutkiego serca.
ODRADZAM
25-08-2022 23:45
Odradzam! Zgadzam się w 100% z wczesniejszymi negatywnymi opiniami.Mocno zastanówcie się czy chcecie podsyłać tam swoje dzieci, a jeśli już któreś się tam znajdzie, to je obserwujcie i rozmawiajcie. Czy spokojnie spią w nocy itd? Wszelkie problemy i ich ujście przedszkole szuka w wychowniu rodziców badz w samym dziecku, a problem stanowi tak naprawdę placówka. Szkoda że moje dziecko na tle tylu pozytwnych opini rowniez się tam znalazlo. Doświadczenie pokazało mi jednak że to był bład. A jeśli będzie się coś dziać, to uwierz, to Twoje dziecko jest winne i złe. Tak mawia ta placowka.
Katarzyna
01-09-2022 17:33
Przedszkole ma ciekawą ofertę zajęć dodatkowych. Ogromnym plusem jest podwórko ogrodzone przy przedszkolu, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Świetny kontakt z nauczycielami i opiekunami. Polecam serdecznie!
Sylwia
01-09-2022 17:47
Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Moje dzieci zawsze były zaopiekowane i niczego im nie brakowało. Wychodziły z przedszkola z uśmiechem na twarzy. Placówka ma duże i dobrze wyposażone sale oraz oferuje wiele zajęć dodatkowych dla dzieci. Zajęcia dydaktyczne na wysokim poziomie - moje dzieci wiele z nich wynosiły. Panie w przedszkolu są bardzo miłe i zawsze służą pomocą. Polecam!
Mama
06-09-2022 21:56
Nie polecam przedszkola. Niestety nie liczyłam się z wcześniej przeczytanymi komentarzami i to był mój błąd bo niestety w moim odczuciu się potwierdziły. Raczej nie ma w moim odczuciu miejsca na indywidualne podejdzie do dziecka.