2. Małopolskie

Tadeusza Kościuszki 120a
Kęty

WWW: kety.norlandiaprzedszkola.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 70 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-09-2012.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Norlandia

Juzek
21-06-2019 18:01
Gratuluje dyrekcji po negatywnym komentarzu sami zaczynają wstawiać pozytywne opinie żal , tu wstawię cytat dyrektorki zaznaczam ze jest to prywatne integracyjne przedszkole " dziecko krzyczy i przeszkadza innym w zabawie a mamy na 51 dzieci 4 opiekunki " gdzie każdy w temacie wie ze dziecko niepełnosprawne z orzeczeniem ma mieć swojego opiekuna. Wiec gratulacje FaZe-Kacper1234 zapewne opiekunko albo dyrektorko żal żal taki syf powinni zamknąć, nie mylcie Norlandi z groszkolandią Bo Groszkolandia była oki zajmowali się dziećmi jak należy ocena to -21
Grażyna
15-01-2021 13:45
Mam dziecko w tym przedszkolu i jestem bardzo zadowolona. Pani dyrektor jest fajną osobą, nauczyciele też ok. Program Norlandii mi się podoba i polecam go też innym.
Joanna
11-10-2021 06:08
Przedszkole bardzo polecam. Nauczyciele zajmują się dziećmi, codziennie organizowane są jakieś ciekawe zajęcia. Chodziliśmy do innego prywatnego przedszkola w Kętach i widzimy sporą różnicę w podejściu.
Rodzic
23-04-2024 16:45
Dziecko uczęszcza do tego przedszkola od września. Przez pierwszy miesiąc były same ochy achy jak super dziecko się zaaklimatyzowało. Po miesiącu zaczęły się uwagi że dziecko dziwnie się zachowuje. Zaczęły się naciski na diagnozę. Nauczyciele i Pani psycholog diagnozują u dziecka autyzm, aspergera i inne choroby. Chodziliśmy prywatnie na zajęcia logopedyczne które przyniosły fajne efekty, do tego stopnia że dziecko nie wymagało dalszych konsultacji. W Norlandii powiedzieli ze dziecko musi mieć zajęcia z logopeda i koniec nie ma dyskusji.
Specjaliści pożal się Boże. Mądrzejsi od lekarzy. Do tego Pan który tam pracuje krzyczy i szarpie dzieci. Jeśli tak ma wyglądać opieka za 1 tys złotych to wolę nie posyłać swoich dzieci do tego przedszkola.