1. Przedszkola
  2. Pomorskie
  3. Gdańsk

Niepubliczne Przedszkole Bajkoland

Myśliwska 33
Gdańsk

Informacje podstawowe

Telefon: 791 274 454
e-mail: [email protected]
REGON: 222169023

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 70 dzieci. Data otwarcia placówki to 29-09-2014.

Atuty

  • język angielski

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Bajkoland

Dodaj opinię
Monika Zarzecka
5/5
27-08-2016 00:05
Przyjemna atmosfera, fajni nauczyciele, dużo atrakcji.
Mama
1/5
03-07-2017 01:02
Nie polecam przedszkola za ciagle zmiany Nauczycielek jakie miały miejsce ( było ich wiele), kiedy moje dziecko tam uczęszczało.(rok temu). Za duszne sale bez możliwości otwierania okien i wietrzenie sali przez korytarz i drzwi wejściowe. Widziałam jak dzieci wyglądają o 16 w zwykły letni dzień i jak nisko przy podłodze chodzą całe mokre. Za brak prowadzenia zajęć które były objęte w umówię (język angielski 5 razy w tygodniu -jedno wielkie oszustwo i inne dodatkowe zajęcia objęte oferta. (Chyba tylko w ofercie) Za brak podstawowych zasad higieny obowiązujących w tamtym czasie( 4wielorazowe ręczniki na grupę), uwaga zmieniło się na lepsze ;) za brak książek które zakupiłam a których pomimo comiesięcznych prób nigdy nie dostałam (przez 1,5 roku) miałam nie nachodzić, ponoć wysłała poczta aczkolwiek nie doszły. A szukałam z nauczycielami i nigdy ich nie znalazłam. z dodatkowymi materiałami dydaktycznymi które można było zakupić, bo miały być zajęcia z nauki liczenia i czytania, było tak samo- nikt ich nigdy nie widzial. Za nagrywane rozmowy z Panią Dyrektor. Za brak możliwości wypowiedzenia umowy, która podpisałam na dwójkę dzieci na 3 lata. Pani Dytektor rozwiązuje umowy na słowo, by później przypomnieć, ze przecież umowy nie zostały rozwiązane i że jestem coś winna. Czekam z niecierpliwością na rachunek! Za wyszukiwanie moich opini na forach za pośrednictwem informatyków, którzy namierzają niezadowolonych klientów po adresie IP. Za brak spacerów w czasie kiedy brakowało nauczycieli. Za opowiadanie na zebraniu jak to dzieci świetnie się bawią w bibliotece w której nigdy nie były. Naprawdę największa porażka mojego macierzynstwa. Zabrałam dziecko. Chodzimy do super przedszkola. Nie mam zmartwień w tej kwestii. Za brak udostępnienia statutu przedszkola ( jakoś trzeba było odejść z przedszkola)( musiałam przyjść i podczas nagrywanej rozmowy przepisywać go na kolanie,a przecież dostepny oficjanie na stronie) bardzo ciężko zerwać umowę z przedszkolem. podpisujac umowę zostaliśmy z nim zekomo zapoznani( mój błąd myślałam ze takie placówki są pod kontrola, z rezta kuratorium mówi o koniecznosci udostępnienia publicznego statutu- podpisałam umowę bo myślałam ze statut jest powrzechnie dostępny. Kontakt z nauczycielami świetny i wszyscy nauczyciele świetni i zaangażowani . Chociaz zbyt często się zmieniali i nigdy nie wiedziałam gdzie wyląduje moje dziecko i skąd je odbiorę. W czasie gdy brakowało personelu wysyepowaly zajęcia Łączone. Oczywiście wszystkie zmiany bez uprzedzenia ze od dziś już nie ma wszystkich nauczycieli i łaskawie czekamy na nowych. O reszcie faktów wole nie wspominac i szczerze czekam na pozew wobec moich oszczerstw.

Spokój sumienia to coś co mnie spotkało w nowym przedszkolu. I zadowolone spokojne dzieci.
Marta Krela
5/5
05-03-2019 22:16
My jesteśmy zadowoleni i aż trudno uwierzyć w takie głupoty wypisywane powyżej. Nasze dziecko jest zachwycone, kadra stała, zaangażowana w pracę placówki, zajęcia bardzo ciekawe, dużo wyjść, wycieczek m.in. do straży pożarnej, do weterynarza, na pocztę, do gospodarstwa agroturystycznego itp., w przedszkolu dużo się dzieje- teatrzyki, warsztaty tematyczne, spotkania z nietypowymi gośćmi. Przedszkole jest nowoczesne, sale przestronne, kolorowe, ogromne okna i przepiękny płac zabaw. Najważniejsza jednak jest opinia dziecka- my chodzimy drugi rok i cały czas grupę prowadzi p. Asia i Kasia, zresztą które córka uwielbia, a nauczycielki są cudowne, nie było dnia żeby dziecko powiedziało, że nie chce isc do przedszkola!
K. Bergiel
5/5
02-04-2019 12:53
Z całego serca polecam! Wspaniałe miejsce!
Iwona Zak
5/5
29-02-2020 00:22
Fantastyczne miejsce, prowadzone z pasją i zaangażowaniem, syn od początku uczęszcza tu z chęcią, szybko się zaadoptował, dużo się dzieje, dzieciaczki sporo czasu spędzają na podwórku, organizowane są różne wyjścia, wycieczki. Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w rodzinnym balu karnawałowym. Bomba!
Były pracownik
1/5
17-07-2020 19:44
Zgadzam się z negatywna opinia. Warunki pracy dla nauczycieli tragiczne począwszy od formy umowy o prace na zbyt wielu obowiązkach kończąc- pensja również nie na czas. Dlatego długo były problemy kadrowe-. Sale może i dobrze wyposażone ale latem jest tam nie do wytrzymania. Nauczyciel z rana musiał wydawać posiłki bo żeby było taniej pomoc kuchenna przychodziła dopiero przed obiadem. Rodzice placili za cały obiad który był dzielony na dwójkę dzieci. Czasami odnosilam wrażenie że przedszkole nie ma ciekawej oferty dlatego pstryka się zdjęcia żeby rodzice myśleli że dużo robi się tam dla dzieci. Szkoda dzieciaków i nauczycielek. Nie polecam i uprzedzam że pozytywne opinie o przedszkolu specjalnie są nakręcanie a negatywne w większości usuwane.
Gosia
1/5
11-11-2020 19:52
Nie polecam. To przedszkole to jakiś dramat. Porcję posiłków głodowe, kadra ciągle się zmienia, utrudnienia w możliwości zerwania umowy z przedszkolem
Marcelina W
5/5
12-02-2021 21:20
Z tego co się orientuję to w tym przedszkolu jest cały czas stała kadra. Nasza córeczka chodzi do niego i jesteśmy bardzo zadowoleni, panie są miłe i mają bardzo dobre podejście do dzieci. :) Polecam to fantastyczne przedszkole
Karolina
5/5
17-02-2021 20:01
Kadra nauczycielska jest niesamowita. Bardzo kreatywne zajecia, corka jest zakochana i chetnie chodzi do przedszkola. Balam sie jak to bedzie bo jest bardzo do mnie przywiazana ale zaklimatyzowala sie migusiem :) Jestem zadowolona ze moge w spokoju pracowac a ona jest szczesliwa
Karina
5/5
18-02-2021 16:27
Przedszkole naprawde super, miła. przyjazna atmosfera. Bardzo ogarnieta kadra. Synek lubi tu przychodzic i w domu sporo opowiada. Na plus!!
zadowolona mama
5/5
22-02-2021 19:39
Witam. Moje dwoje dzieci chodzi do Bajkoladu do dwóch rożnych grup. W obu przypadkach jesteśmy zadowoleni, bo kadra wspaniała, żadnych problemów dzieci w grupie nie miały, panie są stałe od początku, wiec dzieci mają poczucie bezpieczeństwa, panie zawsze uśmiechnięte, pomocne, podchodzą do dzieci z sercem, w dobrym kontakcie z nami rodzicami, - widać, że nauczycielki z powołania z chęcią do pracy i miłością do dzieci. Reszta też pozytywnie- i jak chodzi o organizację i różnorodność zajęć i efekty i posiłki ( moja córcia ciągle mówi - w przedszkolu zupka jest lepsza, rób taką jak w przedszkolu :D ) Ogólnie ogromnie polecam przedszkole
x
1/5
10-08-2021 14:32
bałagan w umowach, dyrektorki sie zmieniają, wypowiadają umowy pare dni przed rokiem szkolnym, zero profesjonalizmu
Anna
1/5
21-08-2021 23:33
Szkoda słów na to miejsce. Aktualnie jest to tylko przechowalnia- to co było, a jest to niebo, a ziemia. Nie ma co już tu szukać...... Przedszkolanki nic nie robią, całe wakacje, jak to dziecko powiedziało "nuda", nowa pani dyrektor chyba tylko na papierze, nawet z ludźmi nie potrafi rozmawiać, właściciel- człowiek widmo. Nie ma pomysłu na to miejsce.
Dominika
1/5
15-09-2021 06:31
Nie polecam!!!!przechowywalnia dzieci.Duszne sale,malo czasu na dworze.Maly catering, zmieniająca sie kadra,proszę sie nie sugerować niska cena.
Dodaj opinię