2. Podkarpackie

Heleny Marusarzówny 12A
Rzeszów

WWW: tuptusprzedszkole.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 20 dzieci. Data otwarcia placówki to 21-08-2018.

Opinie o Przedszkole Montessori Tuptuś w Rzeszowie

mama
Cudowne miejsce. Moja córcia wprost uwielbia tam chodzić. Panie mają genialne pomysły na naukę, a atmosfera bardzo domowa. POLECAM!!!
N.K
Moje dziecko bardzo chętnie chodzi do przedszkola.Wraca zadowolone i opowiada o czym się uczyli każdego dnia.Panie bardzo sumiennie wykonują swoją prace.Dobra współpraca z panią Dyrektor.Polecam!
Zenon
Mocno polecam, profesjonalne wychowanie przez naukę i zabawę gdzie dzieci czują się jak w Bajce.
Barbara
To przedszkole ,w którym panuje wspaniała atmosfera. Dzieci uczą się przyjaźni i szacunku wobec siebie. Nauczycielki w swoim działaniu nastawione na rozwijanie talentów i pasji każdego dziecka.
Zofia
Nie polecam
Zosia
Nie polecam. To jest jakaś jedna wielka TRAGEDIA!!!
Fela
Nie polecam, „dyrektorka” wyjątkowo nie miła.