2. Łódzkie

Henryka Sienkiewicza 100
Łódź

WWW: littlegenius.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 28-07-2020.

Opinie o Przedszkole Little Genius w Łodzi

Ania
Świetna placówka!!! Kameralne grupki, każde dziecko jest traktowane z należytą uwagą. Codzienne zajęcia z języka angielskiego i francuskiego. Mnóstwo zajęć dodatkowych także dziecko praktycznie cały dzień ma wypełniony. Placówka znajduje się w samym praktycznie centrum, budynek dobrze utrzymany a sale doskonale wyposażone, a do tego ogromny i zielony plac zabaw! Widać, że w placówkę zostało włożone dużo pracy i wysiłku. Podobno otwierają w niej również żłobek (to nawet dobrze się składa bo nie będzie problemu co zrobić z moją córeczką ;-)). Szczerze polecam to przedszkole!!!
Kasia
Moim zdaniem jest to najlepsze Przedszkole w całej Łodzi!!! Córka uczęszczała już do kilku placówek w mieście i zawsze było coś nie tak... Odkąd poszła do Little Genius w końcu nie płacze jak ją oddajemy do przedszkola. Nawet w domu, pyta kiedy idziemy do Cioci Marty ;-) Patrząc na relacje córki z kadrą jestem spokojna zostawiając ją pod tak dobrą opieką. Gorąco polecam.