1. Przedszkola
  2. Dolnośląskie

Przedszkole Językowe "Europejska Akademia Dziecka"

Informacje podstawowe

Telefon: 693 582 463
e-mail: [email protected]
REGON: 022502606

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 105 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-09-2014.

Atuty

  • język angielski

Opinie o Przedszkole Językowe "Europejska Akademia Dziecka"

Dodaj opinię
V.
2/5
W Smolcu - miejsce super - duzy dom z ogrodem zagospodarowanym pod zabawę dzieci. Z daleka od miejskiego hałasu. Niestety od jakiegoś czasu miejsce to charakteryzuje się sporą rotacją opiekunek - co wg mnie nie jest dobre dla dzieci. Nawet pani sprzątająca zmieniła się przynajmniej 2 razy na przełomie ostatnich 2 miesięcy. Wyczuwa się napiętą atmosferę. Mówi się, że ryba psuje się od głowy...
K.M.
1/5
Nie polecam. Opiekunki zmieniają się co chwilę, pytanie dlaczego??? Fajne panie dla dzieci a z pracy uciekają. Nasze dzieci na tym tracą. Za dużo zajęć, dzieci przemęczone, nie poslalbym tam więcej swojego dziecka.
Ja
1/5
Nie polecam. Atmosfera straszna, z rozmów z innymi osobami wynika że takich opinii jest więcej. Wszyscy mamy złe zdanie na temat tej placówki.
A.G.
5/5
Bardzo fajne miejsce. Moja córka była najpierw w żłobku teraz jest w przedszkolu. Wszystkie grupy dobrze wspominamy :) Miejsce gdzie dużo się dzieje i dobrze.
Mama Aga
5/5
Moje dziecko, jest zadowolone, chętnie rano wstaje i nie chce nigdy wyjść przy odbieraniu. Uczęszcza już do przedszkola drugi rok. Najbardziej lubi się stroić na wycieczki do teatru, jak wraca, to jej się buzia nie zamyka, tyle pozytywnych wrażeń.
Aleksandra
1/5
Nie polecam. Dodzwonić się nie można. Z przepływem informacji też czasem ciężko. Dziecko nie chęć czasem iść do placówki. Raczej się przepiszemy.
Joanna
1/5
Nie polecamy. Moje dziecko uczęszczało przez kilka tygodni do przedszkola Europejska Akademia Dziecka do grupy jagódkowej. Chodziło z płaczem codziennie w nocy się budził i płakał że nie chce iść do Pani K., Nie wiem czemu ta placówka jeszcze funkcjonuje, ma tak okropne opinie, że rodzice zapisują dzieci tylko dlatego że się nie dostały do przedszkol państwowych...
Tomasz
1/5
Od dłuższego czasu w placówce jest problem z wilgocią w piwnicy, ale to jak wyglądała piwnica dziś i jak z niej pachniało to po prostu nie do pomyślenia. Podłogi mokre, czy to rano czy popołudniu... Na szafkach kropki od wilgoci.. buty mokre od pleśni.. no i ten intensywny zapach wilgoci..
Marek
1/5
Trzeba zrobić wentylacje bo inaczej trzeba zamknąć bo Dzieci trują się grzyb to masakra a panie sprzątające czyszcza buty by nikt nie widział współczuję Panią sprzątającym a dzieci rano co wdychają

Zajmuje sie tym i nie powinno tak być mój numer 535290226
Daria
1/5
Nie polecam tego miejsca. Przedszkole stosuje kary, które nie są stosowne i zrozumiałe dla dzieci. Serio w przedszkolu dzieci oglądają codziennie bajki? To jest dla mnie dziwne że w każdej grupie wisi na ścianie telewizor i stosowanie nagród w postaci oglądania bajek jest dla mnie nie dopuszczalne w przedszkolu... Panie nie mówią prawdy i nie mają często pojęcia co się w sali dzieje. Często zajęte sobą. Jeżeli ktoś ma wybór i może posłać dziecko do innej placówki to nie polecam tego miejsca... placówka nastawiona na zarabianie kasy.... Brak kontaktu ze strony przedszkola z rodzicami
Dodaj opinię