2. Wielkopolskie

al. Aleje Karola Marcinkowskiego 1
Poznań

WWW: plastonutki.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-09-2002.

Opinie o: Przedszkole Artystyczne "Plastonutki"

Beata
16-05-2014 08:08
Przedszkole Plastonutki jest bardzo dobrze zorganizowane. Jest dużo zajęć, za które nie trzeba dodatkowo płacić, ponieważ są w ramach czesnego. Na terenie co prawda nie ma żadnego większego ogródka, ani placu zabaw, ale za to przy przedszkolu jest Ogródek Jordanowski. Bardzo cieszy mnie indywidualne podejście całej kadry przedszkola do wychowania i opieki nad dziećmi. Pozytywnie zaskakuje mnie optymizm pań, którym zarażają dzieciaki. Jesteśmy rodziną katolicką, dlatego również cieszymy się z religii, która jest w ramach zajęć. Małe grupy, to kolejny atut przedszkola, to dzięki nim tak naprawdę moje dziecko szybko się zaklimatyzowało, zapoznało z miejscem w sposób naturalny . Panie bardzo pomogły oswoić się mojemu brzdącowi. Warunki lokalowe w tym miejscu są w porządku, jest nowocześnie , przytulnie, kolorowo i co najważniejsze bezpiecznie.
Bardzo cieszę sie, że w przedszkolu dbają o całodzienne wyżywienie, podając smaczne, zdrowe, przyrządzone na miejscu posiłki.
Urszula
30-05-2014 12:10
Jestem zachwycona, że zapisałam tutaj moje dziecko. Mam pełne zaufanie dla pracujących tu osób. Personel posiada tu znakomite wykształcenie oraz bardzo dobre podejście do dzieci. Zajęcia są tu naprawdę różnorodne oraz bardzo ciekawe. Dodatkowo czesne są przystępne a oferowane posiłki smaczne i zdrowe.
Małgorzata T.
24-06-2014 07:51
Świetnie wyposażenie oraz zajęcia dostosowane do potrzeb dzieci to najważniejsze zalety tej placówki. Jestem zachwycona, że moja córeczka może uczyć się baletu orz tańca ludowego. Ta placówka jest znakomitym miejscem wspierającym rozwój mojego dziecka.
Olga Tomiak
04-07-2014 08:27
To przedszkole jest ciekawą placówką. Codzienne zajęcia są bardzo różnorodne. Dzieci uczestniczą w warsztatach plastycznych i uczą się tańca ludowego. Kolejnym atutem tego miejsca są zajęcia z języka angielskiego. Dzięki temu moje dziecko będzie miało łatwiej w kolejnych etapach edukacji.
Marta
11-08-2014 10:47
Ta placówka jest genialna. To kolorowe i doskonale przygotowane dla dzieci miejsce. Moje dziecko ma tutaj doskonałe warunki do rozwoju we wszystkich sferach. Dodatkowo codzienne zajęcia są naprawdę bardzo różnorodne. Wyprawy do muzeów i teatrów to tylko dodatkowy atut tego miejsca.
Amanda
26-08-2014 11:45
Na temat tego przedszkola mogę mówić w samych superlatywach. Ta placówka spełniła wszystkie moje oczekiwania. Wyprawy do muzeów czy też różne koncerty odbywające się w przedszkolu to fantastyczna sprawa. Dodatkowo moje dziecko nie ma tutaj czasu na nudę.
Kinia
18-09-2014 13:56
Bardzo cieszę się, że moje dzieci chodzą do tak prestiżowej placówki.
Co prawda na początku byłe pełne obaw i wątpliwości, ale po pierwszym dniu w przedszkolu nagle diametralnie zmieniły nastawienie.
Dużo zajęć dodatkowych, urozmaicony plan dnia, zdrowa żywność.
Polecam
Barbara
21-10-2014 15:42
Rewelacyjna placówka, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Zależało mi na języku obcym i naprawdę znakomitej kadrze. Przychylam się w pełni do pozytywnych komentarzy o tej placówce.
Ewa
04-11-2014 13:22
Domowa kuchnia i posiłki, które przygotowywane są na miejscu to dla mnie rewelacja. Moje dziecko w tej placówce może się rozwijać w kierunkach artystycznych. Naprawdę super przedszkole.
Katarzyna D.
17-11-2014 09:38
Uważam, że Przedszkole Plastontuka, to świetna alternatywa dla tych mało rozwojowych i brudnych przedszkoli w Poznaniu.
Polecam.
Daria
07-12-2014 10:21
Coś wspaniałego. Moje dziecko rozwija swoje zdolności plastyczne a do tego placówka proponuje wyjścia do teatru i cała masę innych atrakcji dla dzieci. Ode mnie bardzo dobra ocena.
Paweł Kalinowki
08-01-2015 08:50
Zapisaliśmy córkę do Plastonutków i uważam, że to był odpowiednie wybór.
W przedszkolu panują komfortowe warunki lokalowe.
Czysto, bezpiecznie, sale są duże, kolorowe. Panie dbają o to, by dzieciakom było dobrze.
Z żoną - polecamy!
Agnieszka
26-04-2023 12:32
Przedszkole nie akceptuje inności. Wstyd dla osób, które powinny akceptować wszystkie dzieci, nawet jeśli nie zgadzają się z ich rodzicami.
Zosia
29-02-2024 21:29
Bardzo polecam Przedszkole Plastonutki. Czuć tam rodzinna atmosferę, małe grupy ( np 6 osobowe ) gwarantują brak anonimowości. Bliskość centrum zapewnia mnóstwo atrakcji-wizyty w Muzeum Narodowym, spacer po Startm Rynku, wypożyczanie książek w Bibliotece Raczyńskich, spektakle w Scenie na Piętrze. Niezliczone wyjścia na koncerty ( m. in. do szkół muzycznych czy Sceny Wspólnej) bogata oferta zajęć-szachy, pianino, robotyka. Dzieci mogą rozwinąć swoje umiejętności muzyczne i artystyczne. Duży plus za własną kuchnię a nie catering! Wspaniałe przedstawienia przygotowywane przez dzieci. Polecam wszystkim, którzy z chcą odbierać uśmiechnięte dzieci z przedszkola 🙂mam dwójkę dzieci w tym przedszkolu i trzecie również zamierzam tam wysłać !!