2. Małopolskie
  3. Kraków

Prywatne Przedszkole "Uśmiech"

WWW: usmiechkrakow.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 10 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2005.

Kameralne przedszkole w centrum Krakowa (dzielnica I- Stare Miasto) tworzą: grupa dwunastu sympatycznych dzieciaków, serdeczna i kreatywna nauczycielka, troskliwa opiekunka do pomocy oraz chętni do współdziałania rodzice.
Dzieci bardzo starannie przygotowujemy do roli przedszkolaka poprzez roczne zajęcia Dobry Start Maluszka, oparte na autorskim programie adaptacyjnym.
Wychodzimy z założenia, że małe jest skuteczne i przyjazne, dlatego w małych, kilkuosobowych grupkach, w obecności rodziców przygotowujemy dzieci do przedszkolnej samodzielności.
Najlepsza metoda? Nie rzucanie na głęboką wodę, lecz konsekwentne posuwanie się małymi krokami do przodu. Sprawdza się niezawodnie.

• logopeda
  • psycholog
  • rytmika

Opinie o: Prywatne Przedszkole "Uśmiech"

Nikt nie wyraził jeszcze opinii na temat przedszkola. Jeżeli korzystałeś z jego usług, pomóż innym i dodaj swój komentarz.