2. Podkarpackie
  3. Rzeszów

Prywatne Przedszkole Miś

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Ul. Niedzielskiego 4
Rzeszów

Opinie o: Prywatne Przedszkole Miś

Maria
19-01-2014 08:03
███ ████ , ███ █████████ ███████ ██ █████████ ████ ██ ███████████ ███ ██████ ███████ █ ███ ███████████. ████ ██ █████: plusem tego przedszkola było to , ze przyjęli wnuka w wieku 2,5 roku, ██ ███ ██████ ████ █ █████ ████ █,█ ███████ ███████ █ ███ ████████. █ █████ ██████ : ████████ - ███████ ████ ████████ , ██ ██████ ███████ ███████████ ██ ██████ , ███ ██ ███ ███ ███████. ██████ ██ █████████ █ ██████ █ ███ ████ ██████████. █████ ████ ███████████ ██ ██████ ██████████ - ████ ███████████ - ███████████ , ██ ████ ██████ █████ █ ██████████ █████ ████████ ██ █ ████████. █████ █████████ ( ████████████) █████████ ███ ███ █ █████████████, ██ ███ ████████ ██████████ ██ ███████ █ ███████. ██████████ ██ ███████████ , ██ ███████████ ██████████ ██ ████ ████████ █████ █████ █████, ████ ██ ███████. ██████████ ███ ████ █████████ ██ ███ ███ ████ █████████ █ ███ ████████. ██████ ██████ █ ████ █████████ ███ ███ ███████████, ████████ ████████ ██ ███████ , ████ ███ ███████ . ███ ████ ██ ████ ████████ ██ ████ , ███ ███████ ████ ████████████ , ███████ , ███ █████ █ ████, ████ █████████. ███████ ██████████ ██████ ██████ ██████████ , █ ███████ ███████ ███████. ██████ ████ █████ ███████████ █████████ ███ ██ ████ , ███ ████ ████████████ █████ ██ ██████ █████████ ████████████ █ ███████████. █████████████ █ ███████████ ████████████ █ ███ █████████ ████ ██ , ██ ██ ███████ █ █████ ███████ ███████ ███████ ███ ██ ███████████.██ ███████ ███ ████ █████████ ██ ███ ██████ █ ███ █████████ , ██ ████████████ ██ ██ ███████ █████. ███ █ █████ ██████████ █████ █ ███ ████████ ██ ███ ████ ████████████ , █████████ ██ ██ ███████████ . ██████████ ████████ ███████ ██ █████ ██████████ ██████ ████████ , ███ ██████ ██. ██████ ████ , █████ ███████ ███ ██████████ ██████████ █ ████████████ ███████ ███████ ██ █████ . ████ ████████ ██ █████ ██████████ , ██ █████████ █ ██ ██████ █ █████ , ██ ██ ███ █████ ████████████. ███ ███████ █ █████ █████████ ███████████ ██████ , ██ ███ ██████████, ███ ████ ████ █ ████ ██████ ███████, ███ ████████ , ██ ███████ ██ ████████ , ███ ████ ███████ █████ █ ██████ . Maria , szczęśliwa babcia .