2. Wielkopolskie

Gniezno

WWW: przedszkolekajtus.pl/
REGON: 302208327

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 45 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-09-2008.

Opinie o: Prywatne Przedszkole "Kajtuś" Magdalena Woźniak

Anna Daniel
10-02-2021 20:18
Najlepsze przedszkole pod słońcem!! A mam porównanie z uwagi na 3 dzieci w różnym wieku i 3 różne przedszkola.
Oryginalne pomysły Pań przedszkolanek na każdy dzień np Pluszowego misia Dzień pizzy, karaoke, bale karnawałowe, święta, czytanki tańce prace plastyczne i tak można wymieniać bez końca dziecko nigdy nie przychodzi znudzone do tego wycieczki w miarę możliwości ogniska wlasny plac zabaw za przedszkolem pyszny catering każdego dnia i codziennie wstawiane zdjęcia co się działo uważam że przedszkole zasługuje conajlniej na MEDAL! BEZ ZASTANOWIENIA ZAWSZE POLECAM PRZEDSZKOLE KAJTUŚ W GNIEŹNIE :)