2. Podlaskie
  3. Białystok

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Karłowicza 31B
Białystok

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi "Letnia Łączka" w Białymstoku

mamam
03-07-2015 19:20
Fakt, że posłałam dziecko do tego przedszkola uważam za swój wielki błąd. To miejsce to jedna wielka pomyłka. Jedna pani wychowawczyni na zmianie, której głównym obowiązkiem jest wydawanie posiłków i obsługa zmywarki, podczas gdy dzieci siedzą same w sali zabaw. Moje dziecko nie nauczyło się ani jednej nowej zabawy, ciągle wyklejało lub malowało. Nie wspomnę o wierszykach czy piosenkach - zero.
Hitem przedszkola jest Pani M, której nie chce się nawet rano przywitać z dziećmi. Dziwię się że w ogóle ma siłę oddychać.
Jednym słowem porażka.