2. Śląskie

Niepubliczne Przedszkole Wesołe Skrzaty

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Parkowa 27
Krzyżanowice

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Wesołe Skrzaty

kasia
30-04-2015 21:07
Takie sobie,zadna rewelacja.
Rodzic
18-12-2017 09:50
Brak wykwalifikowanej kadry.Jedna opiekunka bez uprawnień na całą grupę, trzech autystów bez opieki. Właścicielka nastawiona na dochód z autystów lecz nawet nie zapewnia opieki psychologa za którego pobiera pieniądze. Kadra zmienia sie co chwile. Panie odchodzą i przychodzą. Kuratorium powinno zainteresować się pilnie tą placowką!
Rodzic
20-12-2017 10:31
Kolejno pracownicy odchodzą. Nikt nie chce tam pracowac. Właścicielka umywa rece przy każdym problemie. Mowi ze ma wtyki wszedzie. Dzieci sa niedopilnowane. Przedszkolem zajmuje sie jej synowa ktora nawet nie ma matury. Zarobek ma z autystow ale nie ma dla nich opiekuna.