1. Przedszkola
  2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Kraina" w Kiełczowie

Rzeczna 22
Kiełczów

Informacje podstawowe

Telefon: 605 666 642
WWW: wesola-kraina.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 021969928

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 70 dzieci. Data otwarcia placówki to 17-09-2009.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Kraina" w Kiełczowie

Dodaj opinię
M
1/5
29-10-2013 20:39
Wszystkim Rodzicom, którzy myśla o tym przedszolu dla swojego dziecka----szczerze odradzam i uprzedzam,ze wiele obietnic bez późniejszej realizacji.Szkoda bo fajnie się zapowiadało a okazało się ,ze właściciele widza tylko swój interes.Zupełnie bez wyobraźni wpakowali mase dzieci do małych pokoików,dzieci się obijają o siebie.Bardzo duże grupy, jedna pani nauczycielka i pomoc oczywiście nie na cały czas otwarcia przedszkola.Pania dyrektor najczęściej można spotkać w pracy na początku miesiąca kiedy zbiera pieniądze.Dramat i smutek.W przyszłym roku dzieci będą chyba trzymane w szatni za 830zł a będzie je pilnowała pani kucharka jak nie będzie musiała mieszac w garnkach najtańsze produkty z Biedronki.
mmm
2/5
15-12-2013 18:28
To przedszkole było fajne na począku, moja córka tam chodziła. Z biegiem czasu kiedy zyskało świetną opinie zaczeło się psuć. Widać kasa psuje ludzi i przewraca w głowie..
halinka
5/5
02-01-2014 09:47
To w takim razie - bo nie bardzo rozumiem - jak chodziła twoja córka było fajnie a teraz jak już nie chodzi nie jest fajnie... a skąd masz taką wiedzę, skoro już jej tam nie ma?
m
1/5
14-01-2014 11:39
To prawda przedszkole było fajne na początku. Zbyt wysokie opłaty jak na takie warunki i podejście właścicieli.
W lecie temperatury są trudne do wytrzymania bo w tak małych pomieszczeniach ze skosami na pierwszym piętrze to tylko dziecko może dostać udaru. No i ciężko mówic o indywidualnym podejściu do dziecka w tak dużych grupach. Kazdy rodzic ma prawo wyboru. Moje kolejne dziecko będzie chodziło do innego przedszkola.
k.
1/5
03-02-2014 05:51
Włascicieli nawet nie było stac zeby w ubiegłym roku zorganizowac spotkanie dla dzieci z rodzicami.Za takie wysokie czesne-WSTYD!.Potwierdzam sa duze grupy i małe sale.To nie sa warunki i podejscie jakie winno byc w prywatnej placówce.Panie staraja sie ale juz chyba maja dosyc bo słychac negatywne informacje odnosnie warunków pracy.
aneta
5/5
03-02-2014 15:11
To fantastyczne przedszkole!!! Zaprowadzam tam dziecko każdego dnia, uczestniczę w zebraniach, spotykam innych Rodziców w szatni, czy na placu zabaw i nigdy nie słyszałam niepochlebnych opinii. Mam wrażenie, że to co czytam powyżej, to słowa jednej i tej samej osoby która ma chyba jakiś interes w tym żeby "obsarować" komuś jego dobre imię- bo raczej brak tutaj konkretnych zarzutów do funkcjonowania przedszkola , a tylko atak w stosunku do właściciela...
mama
5/5
30-06-2014 22:28
Moje dziecko chodzi do przedszkola do grup 2 latków od tego roku, jestem zachwycona atmosferą panując w przedszkolu.
Przedszkole Wesoła Kraina to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać największym atutem jest profesjonalna kadra...a zwłaszcza panie w grupie MALUCHÓW sympatyczne, uśmiechnięte i bardzo kompetentne jednym słowem IDEALNE. Moje dziecko czuje się tam wspaniale...
anonim
1/5
13-09-2014 01:02
wienc ja znam pani Dyrektorka już od 5/6 lat.
mam bardzo nie fajny opinia o nej, szkola której mowi że jest anglojęziczna, woguly bardzo mało zajęcia ma w jęzika angielski.!
też dyrektorka się bardzo mało się spotika, i dzieci w szkola są bardzo WYMUCZANY do nauka i ogólny zajecia bes byc dobra atmosfera. jesieli chodzi o priwatny prszedszkola, i tym bardzej anglojęzika powinną byc lepiej warunki i wiencej kontakt z inne kultura. WSTYD!
mch
5/5
21-10-2014 00:05
Jezu czlowieku! O co Ci chodzi? Nic nie można zrozumieć z powyższej wypowiedzi. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola drugi rok. Kocha swoje panie i wiem że jest tam szczęśliwe i bezpieczne. Ciągle śpiewa jakieś piosenki, mówi wierszyki, zawsze wraca zadowone. A skoro dziecko jest szczęśliwe, to ja jestem spokojna i zadowolona i żałuję że starszego dziecka tam nie posłałam. Nie mam absolutnie żadnych zarzutów i z czystym sumieniem mogę polecić to przedszkole. A jeśli chodzi o klimatyzację (dla przewrażliwionych) to informuję że już JEST i DZIAŁA.
mama
5/5
20-11-2014 19:04
To co zobaczyłam i przeżyłam ostatnio w tym przedszkolu - zupełnie mnie poruszyło. Występ grupy 3 latków przygotowany z okazji Pasowania na przedszkolaka to coś wspaniałego. Do dziś nie mogę uwierzyć że trzylatki tak wspaniale zostały przygotowane a przede wszystkim tak wspaniale dały radę. To wielka zasługa Pań pracujących w tym przedszkolu - wychowawczyń grupy ale również pani dyrektor oraz innych pań które super ze sobą współpracują i wspierają się wzajemnie. Wybór tego przedszkola to najlepsza decyzja którą z mężem podjęliśmy. Każdemu je polecam.
Rodzic
1/5
09-12-2014 22:05
Nie polecam! Dość duża rotacja - co lepsze Panie uciekają, bo rządzą dwie wytatuowane i wykolczykowane ( kolczyk w języku!) małolaty bez doświadczenia, które zupełnie sobie nie radzą! Pani Dyrektor nie przyjmuje żadnej krytyki tych pań a one wydają się robić , co chcą. My postanowiliśmy przenieść nasze dziecko, bo nie chciało tam chodzić ( ma koszmary nocne ). Poza tym, zgadzam się z powyższymi, negatywnymi opiniami, bo tłok i mało kreatywnych zajęć a z pozytywnymi - tylko dla grup maluszków, bo tam są akurat najlepsze Panie - i tylko tam!
mama
5/5
10-12-2014 11:17
Jestem przekonana że wypowiedź powyżej to wypowiedź pana którego dziecko wczoraj wyrzucono z przedszkola, ten pan nie ma szacunku do nikogo, widzi tylko i wyłącznie siebie, traktuje innych jak śmieci - czego przykład dał właśnie w przedszkolu na zebraniu, które w głównej mierze dotyczyło zachowania jego syna. To człowiek który nie rozmawia tylko wrzeszczy i ubliża innym. A nawet instruuje swoje dziecko że z tym i tym ma się nie bawić, temu i temu nie mówić dzień dobry. A stwierdzenie że zabrał dziecko z tego przedszkola bo ma koszmary nocne jest nieprawdziwe... To dyrektor przedszkola na prośby Rodziców podjął decyzję o wypisaniu dziecka. Koszmary nocne proszę Pana to mają dzieci w tej grupie które bały się przychodzić do przedszkola... i to nie przez Panie tylko z powodu pana dziecka. I tak podziwiamy dyrekcję i nauczycielki że tak długo wytrzymały. Przez ponad dwa lata starały się robić wszystko żeby było dobrze. Już w zeszłym roku pani Sylwia powinna podjąć taką decyzję... w umowie jest zapis dotyczący usunięcia dziecka z przedszkola jeśli jego zachowanie będzie zagrażało bezpieczeństwu innych dzieci. I tutaj tak właśnie było. Nasza grupa liczy 19 dzieci. Zachęcam wszystkich aby wypowiedzieli się w tej sprawie - bo nie możemy się godzić na to aby ktoś obrażał dobre imię osób które ciężko pracują i nie zasługują na takie traktowanie.
zadowolona mama szczęśliwego dziecka
5/5
10-12-2014 18:25
Szanowni Państwo! To co wypisuje niezadowolony,, rodzic,, w powyższej wypowiedzi to stek bzdur. Przenieśliście Państwo swoje dziecko, ponieważ została z Państwem rozwiązana umowa. Z dzieckiem od początku były problemy. Pani Dyrektor i wychowawca bardzo często informowały Państwa o tym. Proponowały pomoc. Państwo jednak mieliście to głęboko w nosie, wychodząc z założenia że Pan płaci więc sobie radźcie. Podziwiam obie panie że tak długo to znosiły. Rok temu było zebranie na którym m. w. był poruszony temat agresywnego zachowania Pańskiego dziecka. Zachowanie Pana na tym zebraniu było poniżej krytyki. Wrzeszczał Pan na każdego kto śmiał cokolwiek powiedzieć. Po prostu żenada. Pańskie dziecko miało koszmary?! To nasze dzieci miały koszmary! To moje dziecko w drodze do przedszkola płakało mi że nie chce tam iść ,, bo on znowu będzie mnie bił,, .
A co do wytatuowanych i wykolczykowanych,, małolat,,? Po pierwsze nie ocenia się ludzi po wyglądzie, a po drugie zapewniam Pana że wszystkie dzieci kochają swoją Panią Karolinkę. I niech Pan nie śmie jej obrażać bo ta Pani jest wspaniałą, ciepłą, młodą kobietą która swej pracy oddaje całe serce.
Na zakończenie chciałam podziękować Pani Dyrektor w imieniu swoim i wszystkich rodziców za podjęcie tej decyzji. I jeszcze Panu powiem że WSZYSCY odetchnęliśmy z ulgą. Od dziś nasze dzieci będą bezpieczne i nikt więcej nie będzie musiał Pana tam oglądać.
Życzę Panu aby znalazł pan bardziej profesjonalne przedszkole z super kadrą (bez kolczyków i tatuaży).
Swoją drogą współczuję ludziom którzy oddają swój los w Pańskie ręce.
ojciec
5/5
11-12-2014 21:28
hmmmm panie Rodzic! Taki kolczyk w języku może zdziałać cuda! Cuuuudaaaa!... w pewnych sytuacjach.
wawa
5/5
18-12-2014 12:33
Wierzę, że Pański syn ma koszmary nocne ale jak wiemy, jest to wynikiem Pańskiej postawy (może choroby) i sytuacji, jaka się przez to wytworzyła. Nie przeniósł Pan swojego dziecka, tylko dostał Pan wypowiedzenie, bo Pański syn zagrażał bezpieczeństwu naszych dzieci. Uważam, że ta sprawa nie została najlepiej załatwiona: tam powinien wkroczyć kurator z policją i psychologiem.
A przedszkole jest bardzo w porządku, opiekunki również.
Mama
1/5
29-04-2015 08:58
witam serdecznie, ja zabrałam dziecko z wesołej krainy bo dziecko mówiło ze boi się tam chodzic. Skusić mnie piękny budynek, sale plac zabaw i podkoloryzowane opowieści Pani Sylwii, dziecko ciągle było głodne a ja podczas ptebierania dziecka słyszałam jak jedna z Pan powiedziała do swojego podopiecznego, masz minute na zjedzenie i będziesz chodził głodny bo nic już dzisiaj nie dostanies, moje dziecko kiedy nie chciało wejść do sali to było.siła wciągane, zero przytulania, dyscyplina i kasa na pierwszym miejscu. Odradzam szczerze
rodzic
1/5
10-05-2015 12:42
Ja naprawdę szczerze odradzam i nie będę się tu rozpisywać na temat moich zastrzeżeń uważam zwyczajnie ze wdraża się tam za,dużo tresury a za mało zrozumienia I uczucia do dzieci
mama
5/5
13-05-2015 14:11
Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach otwartych z jęz. angielskiego i hiszpańskiego. Jestem zaskoczona poziomem wiedzy dzieciaków ale również i tym z jakim zaangażowaniem dzieci brały udział w zajęciach. Było dużo uśmiechu,spontaniczności i dobrej zabawy. Wielkie gratulacje dla lektorów!!!
MARZENA
1/5
08-06-2015 14:19
Wszystkim rodzicom odradzam to miejsce, tam liczy się tylko kasa, dzieci na drugim planie, od znajomych wiem o dwóch miejscach w Kiełczowie tj Kubuś Puchatek oraz mini bambini które mają swoje miktónusiki ale personel tam zatrudnionyvkocha dzieci a tego w wesołej krainie brakuje
Tato
1/5
09-06-2015 10:05
Witam serdecznie, nie byłem zadowolony z opieki nad dzieckiem w tym przedszkolu a przede wszystkim panującą tam iście wojskowa dyscyplina dziecko przy każdym rozstaniu wręcz zanosi się od płaczu, po kilku miesiącach przeniosłem dziecko do innej placówki w Kiełczowie i nie ma porownania- dziecko uśmiechnięte, napędzane, nie ma problemu przy rozstaniach
Tato
1/5
09-06-2015 10:05
Witam serdecznie, nie byłem zadowolony z opieki nad dzieckiem w tym przedszkolu a przede wszystkim panującą tam iście wojskowa dyscyplina dziecko przy każdym rozstaniu wręcz zanosi się od płaczu, po kilku miesiącach przeniosłem dziecko do innej placówki w Kiełczowie i nie ma porownania- dziecko uśmiechnięte, najedzane, nie ma problemu przy rozstaniach
Rodzic
1/5
09-06-2015 13:45
Zdecydowanie nie polecam, moje dziecko tam chodziło dwa tygodnie następnie przeniosłem je do Alto i jestem zadowolona bo spotykam się tam z zupełnie innym podejściem do dzieci- pełnym sympatii i zrozumienia
:D
5/5
09-06-2015 16:33
Hah! Uśmialam się! :D Umówiliście się? Na tą cienką nagonkę? Nikt was na siłę nie trzyma. Nie podoba się? Droga wolna. Wesoła Kraina nie jest jedyną placówką w Kiełczowie. Ale skończcie już z tym oczernianiem bo to jest żałosne i zaczyna być nudne. Trochę więcej klasy,, szanowni państwo,, Moje dziecko chodzi do Wesołej Krainy drugi rok i będzie chodziło trzeci. Lepiej nie mogło trafić. Tego jestem pewna.
fred
5/5
09-06-2015 17:05
Marzenka? A co to są miktónusiki? Bardzom ciekaw! Jeszcze nie znudziło Ci się hejtowanie? Odpuść bo przynudzasz. :-D :-D :-D
rodzic
1/5
10-06-2015 13:32
Jeśli są zadowoleni rodzice to bardzo dobrze, może nie we wszystkich grupach jest taka masakra, ja,wypowiadam się na temat opieki w jednej z grup.oraz dyrekcji negatywnie, można się nie zgodzić z czyimś zdaniem ale panie Fred winnonsie je szanować, pozdrawiam serdecznie
fred
5/5
10-06-2015 14:37
A po cóż dwa razy wrzucać? Po pierwsze, a po drugie trzeba było sprawę załatwić z Panią Dyrektor, a nie od razu na forum obsmarowywać. Masakra to tego typu wpisy, bo osobiste porachunki powinno się załatwiać między sobą.
Rodzic
1/5
10-06-2015 19:35
W tym wszystkim chodzi o dobro dziecka a nie dobro dyrekcji, tak jak Pan wyraził.się pozytywnie o tym miejscu tak ja mam bardzo negatywne zdanie i prawo jego wyrażenia co niniejszym czynię i może zakończmy ten temat.
fred
5/5
10-06-2015 21:58
Też tak uwazam Panie Rodzic. Zakończmy ten temat. Pozdrawiam :-)
Mieszkaniec Kielczowa
1/5
19-06-2015 13:55
Witam, uważam że Wesola Kraina zajmuje ostatnie miejsce wśród funkcjonujących w Kielczowie przedszkoli zarówno pidcwzgledem jakości kształcenia, wyżywienia a przede wszystkim panującej w przedszkolu atmosfery.
rodzicJa
4/5
05-08-2015 08:29
Swoje dziecko przeniosłam z Mini Bambini...wraz ze mną przeniosła się 5 dzieci z jednej grupy (w krótkich odstępach czasu). Uważam że opinie że w mini bambini jest super są grubo przesadzoną bądź zmyślone... Moje dziecko i dzieci pozostałych mam z "przeniesienia" są zadowolone. Cały dzień na dworze ( w poprzednim wychodziły rzadko i to przed samym końcem na jakieś pół godzinki). Jest dyscyplina to prawda ale to jest akurat na plus. Jest przytulanie, jest zabawa i jest nauka...nie wiem czego oczekują rodzice niezadowoleni...może indywidualnej opieki nad potomkiem?? To wtedy tylko i wyłącznie niania osobista bo w żadnym przedszkolu nikt nie będzie się zajmował indywidualnie jednym dzieckiem! Odnoszę wrażenie że ostatnimi czasy opinie wystawiane są jakimiś prywatnymi porachunkami lub próbą oczerniania...cóż w internecie wszystko podobno można
Obecnie zadowolony ridzic
1/5
10-08-2015 17:34
witam serdecznie, ja przeniosłam dziecko z Wesołej Krainy do Kubusia Puchatka i jestem bardzo zadowolona, dziecko chętnie się ze mną rozstaje, czasem zanim je odbiorę widzę na podwórku jak jest przytulne, nie ma problemu z dawaniem Pani buziaka, co w wesołej krainie było komentowane- to nie przystoi. Z dyrekcja można się dogadać jak jest dobrze jak coś ci nie pasuje to slyszysz- od zawsze tak było, albo to tylko Pani dziecko ma z tym problem. JA Nie Polecam i mam wrażenie ze niektóre z pozytywnych wpisów pochodzą od Pani Dyrektor:-)
Ewa
3/5
16-09-2015 10:32
Przedszkole jest ok, szału nie ma ale nic strasznego tez się tam nie dzieje. Moja córka jest zadowolona. Mnie tylko denerwuje trochę kwestia wyżywienia -de facto półprodukty z Biedronki, podobnie jak podwieczorek :ciasteczka Bebe, mini jabłko lub jogurcik z logo Biedronki. Opinie powyżej to efekt mało profesjonalnego zachowania p.Sylwii wobec rodziców, z którymi wchodzi w niepotrzebne dyskusje i relacje i wobec procownikow,gdzie kieruje się często swoją urażoną ambicją zamiast realnym stanem rzeczy. Faktycznie właścicielka krytyki nie przyjmuje, czasami zachowuje się jakby wszystko wiedziała najlepiej. Są za to fajne Panie (może z jednym wyjatkiem)ale większość pracowników jest ok.
Mama
2/5
18-02-2016 14:28
Do przedszkola chodziła moja córka. Na poczatku było naprawdę spoko. Potem zaczęły się dziwne ruchy: personel często sie zmienial (ponoć panie wychowawczynie nie są dobrze opłacane), zaczęły sie pojawiać dodatkowe opłaty (podręczniki, paczki), coraz mniej wyjśc czy wyjazdów.
W grupie córki przedszkolanki akurat były super, ale matki narzekały na niektóre panie z innych grup, że nie daja sobie nic powiedzieć. Rozmowa z p.Sylwią też niczego nie przynosiła. Ogólnie miałam pod koniec wrażenie, że przedszkole jest nastawione na kasę i tylko kasę.
Dodaj opinię