2. Pomorskie

Wałowa 20
Wejherowo

WWW: przedszkoleurwis.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 100 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-08-2010.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Urwis"

bar
08-12-2020 20:24
To przedszkole to masakra!!! Nauczyciele: maksymalnie jedna nauczycielka na cztery grupy z wykształceniem wyższym pedagogicznym, reszta po rocznym kursiku montessori... lub bez jakiegokolwiek wykształcenia. Plac zabaw: mały i nieciekawy, z trzema zabawkami na krzyz. Czystość: z tym jednym było ok, ale po zatrudnieniu nowych wicedyrektorek została zwolniona jedna pani sprzątająca, od tego czasu jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Jedna pani, która została nie jest fizycznie w stanie ogarnąć wydawania dań, sprzątania i spełniania innych wymagań. Wyposażenie: tu w myśl zrób to sobie nauczycielu sam to będziesz miał. Zajęcia: na plus fakt wychodzenia w wiele ciekawych miejsc, ale jeśli zajęcia są przeprowadzane w sali to nauczyciele (szczególnie po kursie montessori) przekazują dzieciom teorie wyssane z palca, brak podstawowej wiedzy i chęci douczenia. Wyżywienie: kolejna masakra. Domowa kuchnia? eeeee raczej jedzenie dowożone i bardzo słabej jakości.
PS. WYSTARCZY SPRAWDZIC LOKALIZACJE LUDZI NA FB I WIDAC ZE KUPUJECIE POZYTYWNE KOMENTARZE!!!!