1. Przedszkola
  2. Świętokrzyskie

Niepubliczne Przedszkole "Szalony Brzdąc"

Marmurowa 14B
Bilcza

Informacje podstawowe

Telefon: 696 441 289
WWW: szalonybrzdac.pl/pl/page/1-witamy.html
e-mail: [email protected]
REGON: 260700701

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 25-10-2012.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Szalony Brzdąc"

Dodaj opinię
Nicola
1/5
04-09-2015 11:33
Witam jestem rozżalona pracą opiekunów w prywatnym przedszkolu bilcza szalony brzdąc na ul .marmurowej
Raz ze personel nie profesjonalny dwa brak opieki na dziećmi a trzy panuje ład i nieporządek w całym przedszkolu ,próbowałam skontaktować sie z panią dyrektor tegoż otóż przedsiębiorstwa ale okazała sie tak jak jej pracownicy nie profesjonalnie
Także drogie mamy nie polecam tej śmiesznej bawialni
Tak na marginesie jedzenie szpitalne za tak ciężkie wpłacone pieniądze
Anna
1/5
05-05-2021 21:54
Nie polecam. Bawialnia przekształcona w prywatne pseudopszedszkole. Opiekunki bez wykształcenia pedagogicznego, tylko po jakiś dwuletnich licencjatach. Dzieci w ogóle nie są zaopiekowane. Mój syn, kiedy przez pierwszy tydzień miał okres adaptacyjny, chodził na 3 godziny i zapowiadało się, że będzie ok. Ale już pierwszego dnia, jak miał zostać od 8 do 15, to odebrałam go r krwiakiem na głowie i prosto do szpitala na SOR robić prześwietlenie głowy. Właścicielka-dyrektorka była wielce oburzona, kiedy zarzuciłam im brak należytej opieki nad dzieckiem. Oczywiście mój synek nie chodzi już tam, ale zwrotu pieniędzy za zapłącone dwa miesiące z góry też nie dostałam. Porażka to ,,przedszkole''.
Monika
1/5
05-05-2021 22:02
Zupełny brak profesjonalizmu. Myślałam, że jak prywatne przedszkole, grupy małe, to każde dziecko będzie zaopiekowane. A tu opiekunki z przypadku bez porządnego wykształcenia, bo wiadomo magistrowi pedagogiki trzeba więcej zapłacić, to właścicielka, żeby ciąć koszty pozatrudniała jakieś osoby po technikach kompletnie bez podejścia do dzieci. Moje dziecko chodziło tam aż 9 dni i o 9 dni za długo. Pieniędzy też nie oddaje, jak zapłaciłam wpisowe i za miesiąc z góry. Rozumiem, że każdy chce zarobić, ale kosztem dzieci...brak słów....teraz synek chodzi do państwowego przedszkola, przynajmniej przedszkolanki rzeczywiści z wykształceniem pedagogicznym i wiedzą o dzieciach
Kasia
1/5
05-05-2021 22:07
Zgadzam się z poprzednimi mamami. Jak macie dziewczyny możliwość, to naprawdę wybierajcie państwowe przedszkola. Te prywatne to tylko chcą kasę zarabiać, a dzieci wcale ani lepiej dopilnowane, ani więcej nauczone. A dyrektorka tego w Bilczy to wyjątkowo nieprofesjonalna. Na początku udaje miłą, ale jak jej coś zarzucić, albo zwrócić uwagę odnośnie dziecka, to wychodzi z niej chamstwo.
Anna
1/5
05-05-2021 22:20
''przedszkole'' w bilczy przy marmurowej...miał być angielski, logopeda, wycieczki, karate...czego tam nie miało być....a jest pełno siniaków u mojej 3letnie córki...co ''przedszkolanki'' w tym czasie robiły, naprawdę nie wiem....ja rozumiem, że dziecko mogło upaść, zeskoczyć z drabinki, popchnąć jedno drugie, bo to tylko dzieci, ale to że wracam do domu i dopiero przy kąpieli widzę, że dziecko ma nóżki i rączki całe w siniakach, to mnie krew zalała...odbierałam dziecko osobiście tego dnia i i*iotka nawet nie powiedziała, że coś się stało...tak ma wyglądać profesjonalna opieka??! jak dziecku się coś stanie, to się dzwoni do rodzica albo mówi przy odbieraniu dziecka, a nie jak gdyby nigdy nic i tuszowanie sprawy
Iwona
1/5
05-05-2021 22:40
Szkoda gadać w ogóle. Nie pilnują dzieci, to najważniejsze. A po to właśnie posyłała się dziecko, żeby mieć głowę spokojną, że jest pod dobrą opieką i nic mu się nie dzieje. Ta cała dyrektorka i opiekunki to jakieś z przypadku. Omijać szerokim łukiem!!!
Ola
1/5
06-05-2021 18:34
Nie zajmują się dziećmi tak jak należy o ile w ogóle się zajmują. Drogie mamy, szkoda waszych dzieci i waszych pieniążków na tą bawialnia. Szczerze nie polecam.
Zuza
1/5
20-05-2021 11:09
Wielkie rozczarowanie. Myślałam, że jak przedszkole za pieniądze, to będą chuchać i dmuchać na dzieci, a zupełny brak opieki!!! Na dodatek pani dyrektor tak samo nieprofesjonalna jak jej pracownice. Nie polecam Drogi Mamy. Omijać szerokim łukiem!
Dodaj opinię