2. Mazowieckie

Niepubliczne Przedszkole Oleńka

Armii Krajowej 34
Sulejówek

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 45 dzieci. Data otwarcia placówki to 03-09-2012.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Oleńka

Oleńka
27-06-2013 12:11
Odkąd Oleńka przeniosła się na Armii Krajowej przedszkole "schodzi na psy". Liczą się tylko pieniądze. Właścicielka ma w nosie rodziców. Zachłysnęła się większymi pieniędzmi w związku z przeniesieniem i wejściem we współpracę z drugą osobą. Duża rotacja "cioć". Czesne nie jest najniższe a za wszystkie dodatkowe atrakcje trzeba płacić.
Mama 2 latk
29-09-2013 18:35
Nie wiem jak było ale dwolatki śpią przy otwartym oknie we wrześniu!!! Wychodzą na dwór bez czapek mimo moich próśb by ubieranie były kurtki i czapki. Teraz wiem czemu w małej sali ma sie zmieścić 20 dzieci. Przeziębić je. Odradzam przedszkole
Kawka
18-08-2022 12:27
Nie polecam przedszkola.
Po 14.20 otrzymałam wiadomość,żeby odebrać dziecko pzed 15. Mimo,że dziecko nie byli ani chore ani marudne.
Klimatyzacja rozkręcana bardzo,tak aby dzieci się rozchorowały. Dziecko przyprowadzone zdrowe, wychodzi zimne i z katarem,który trwa kilka dni.
Dziecko w przedstawieniu online na żywo w trakcie zgłaszania potrzeby fizjologicznej nie zostaje wyprowadzone do łazienki, mimo,że kilka razy mówi,że chce siusiu i dokładnie słychać na nagrania. Dopiero po załatwieniu potrzeniu w spodnie ciocie podeszły do dziecka.
Jeśli chodzi o właścicielkę, popieram komentarze,które już są. A dużo jeszcze by można było napisać,popierając dowodami.
Katarzyna
03-08-2023 12:26
Najlepsze przedszkole pod słońcem. Nie rozumiem ludzi którzy piszą negatywne komentarze. Panie w przedszkolu zawsze uśmiechnięte , dzieci przeszczęśliwe a rodzic spokojny.
Prowadzałam dwójkę dzieci i każdemu polecam !!! Dzieci dopatrzone , mają bardzo dużo ciekawych zajęć , rozwijają się.
Naprawdę świetne miejsce z ogromnym sercem do dzieci
Marta
24-08-2023 21:50
Nie rozumiem tego pisania że otwarte okno że specjalnie ktoś Państwa dzieci przeziębia? Nie zgadzam się z tymi komentarzami.jaki mogą mieć cel ciocie które pracują z dziećmi i dbają o nie jak najlepiej potrafią.nigdy nie zdarzyło się ani nam ani nikomu z grupy by któreś dziecko było źle traktowane zaniedbane albo coś w tym stylu.nieladnie oczerniać ani szefową przedszkola ani dzieci.akurat z tego co wiem bo wielokrotnie byłam na czytaniu bajek to nawet szefowa pracuje na równo z pracownikami a nie siedzi i liczy kasę...
Kamila
28-08-2023 19:26
Uważam ze to jedno z lepszych miejsc do jakich mogłam posłać moje dziecko.
Polecam serdecznie
Karolina
12-02-2024 11:22
Mój syn jest w spektrum autyzmu. Po pół roku chodzenia do przedszkola zaczął mówić, jest otwarty na nowe sytuacje i kontakty. Z przyjemnością uczęszcza na zajęcia, każdego dnia widać, jak fajnie się rozwija. Oprócz standardowych zajęć w grupie 4 x w tygodniu ma spotkania ze specjalistami. Kontakt z wychowawczyniami jest rewelacyjny. Zawsze informują mnie o postępach syna, doradzają w sprawie dodatkowych zajęć, co w przypadku dziecka, które samo nie jest w stanie wszystkiego opowiedzieć, jest szalenie ważne. Nie mogłam trafić lepiej z przedszkolem!
Małgorzata
27-02-2024 16:45
Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!
Obaj synowie chodzili do Oleńki !!!
Najlepsza opieka :)