2. Śląskie
  3. Dąbrowa Górnicza

Niepubliczne Przedszkole "Dąbrowskie Dzieciaki"

Cieplaka 1A
Dąbrowa Górnicza

WWW: zlobek-przedszkole.eu/

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 20 dzieci. Data otwarcia placówki to 19-09-2008.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Dąbrowskie Dzieciaki"

luisa
PRZEDSZKOLE SIOSTRY STOLARSKIE

coś w tym jest miałam okazję się przekonać hak działają panie siostry solarskie
do podpisania umowy wpisują datę o min 2 miesiące wcześniejszą niż dziecko ma uczęszczać ,
nie kryjąc że chodzi o dotację z urzędu , z rozstaniem z nimi też nie jest inaczej możesz mieć dziecko w innej placówce a dotacja ląduje u NICH .
panie udają miłe tylko do podpisania umowy
A CO NAJWAŻNIEJSZE obsługa zawsze nie zorganizowana , ogromna rotacja opiekunek , dzieci nie umyte po posiłkach , catering najtańszy i najgorszy , oszczędność nawet na środkach czystości PORAŻKA
Nika
Mój synek od ponad roku chodzi do Dąbrowskich Dzieciaków. Jesteśmy z mężem niesamowicie zadowoleni z przedszkola. Synek uwielbia wszystkie Panie, codziennie opowiada ile rzeczy robił. Oboje z mężem długo pracujemy spędza tam niejednokrotnie 11 godzin, a mimo to nawet w weekend pyta czy jedziemy do przedszkola. Dodam, że niezwykle się rozwija bo Panie skupiają swoją uwagę na tym i urozmaicają czas maluchom. Nadmienię, że Panie każdorazowo informują o zachowaniu dziecka w danym dniu i można z nimi przedyskutować różne kwestie oraz poradzić się.
Darek
Negatywne opinie chyba już nieaktualne. Ośrodek bardzo zadbany, dziecko zadowolone. Panie bardzo miłe. Po 2 miesiącach nie widzę żadnych minusów.