2. Świętokrzyskie
  3. Kielce

Przedszkole Niepubliczne "Mały Świat"

Bohaterów Warszawy 6
Kielce

WWW: malyswiat.bip.gov.pl/

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 60 dzieci. Data otwarcia placówki to 17-09-2010.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne "Mały Świat"

magda
19-07-2013 20:06
Jestem bardzo zadowolona z przedszkola, a córka je uwielbia. Podoba mi się indywidualne podejście do dziecka i zaangażowanie właścicieli. Dzieciaki mają bardzo dużo ciekawych zajęć, okazjonalnych imprez, występów itp. Córka na zakończenie roku przynosi grubą teczkę prac ręcznych i 4 wypełnione książki, a dodatkowo okazjonalne prace np. koszyczek ze święconką przed Wielkanocą. Panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Plusem jest dodatkowy podwieczorek z kanapkami dla dzieci, które zostają po 17tej oraz to, że przedszkole pracuje w wakacje, wtedy są organizowane wycieczki wyjazdowe.
Paulina
06-12-2022 02:45
Nie polecam. Nastawienie dyrekcji na kasę. Ciągle zmieniane czesne. Dziecko nie zadbane. Nie chce chodzić do przedszkola. Panie opiekunki nie uczą tylko się wiecznie bawią z dziećmi. Dziecko opowiada że mogą się bawić cały cza. Próby rozmowy z opiekunkami kończą się zazwyczaj brakiem reakcji żeby coś zmienić polepszyć. Ogólnie panuje bardzo nie fajna atmosfera. Co rusz to inne panie opiekunki. Dziecko co się przyzwyczai do danej cioci to już potem nie ma jej. Bardzo duża rotacja kadry. Ogólnie nie ma nastawienia na konkretne dziecko tylko na ilość dzieci. Na początku miała być mała grupa dzieci klimatycznie potem nagle pełna sala i jedna pani opiekunka. Szok.
Aleksandra
21-04-2023 10:36
Przedszkole prowadzą dwie siostry. Bardzo niski poziom nauki. Ciocie wiecznie się zmieniają. Co chwile ktoś jest nowy. Dziecko się przyzwyczaja a potem dana ciocia jest zwalniana. Rotacja jak na dworcu. Moje dziecko pochodziło troche i zabrałam bo co tam się dzieje to szok. Nastawienie dyrektorek na kasę i na ilość dzieci. Miały być małe grupy w sali a doładowują Non stop kogoś i z grupy małej robi się 25 osób. Na jedna ciocie lub dwie. Dyrektorki nie zważają na dobro dziecka tylko na to aby się kasa zgadzała. Nie polecam tego przedszkola nikomu nawet wrogowi. Żadnej renomy tylko liczą na zyski. A dobro dzieci nie jest brane pod uwagę.
Anita
22-05-2023 23:19
Potwierdzam powyższe opinie. Przedszkole nastawione na pieniądze (duża ilość dzieci) - nie integrację, uczestnictwo w rozmowach, współpracę, indywidualne podejście (nawet w drodze wyjątku raz na jakiś czas) czy poszanowanie roli rodzica w wychowaniu.
Atrakcje są wg uznania dyrekcji, oderwane od oczekiwania KLIENTÓW. Brak dialogu, sztywna atmosfera. Po współpracy z przedszkolem pozostał mi niesmak - nie poleciałbym nikomu tego miejsca ani dla dzieci, ani do pracy.
Paulina
07-09-2023 17:59
Uśmiechnięte dziecko to mówi samo za siebie
P.Sz.
07-09-2023 18:10
Super przedszkole
Emilia
09-09-2023 15:29
Doprawdy nie wiem skąd te negatywne opinie,które nie przekładają się na funkcjonowanie rzeczywiste przedszkola.Moich trzech synów uczęszczało do tego przedszkola,byłam bardzo zadowolona ze współpracy z dyrekcją jak i wychowawczyniami.Chłopcy bardzo dobrze zostali przygotowani do dalszej edukacji w szkole podstawowej. Jak najbardziej polecam te przedszkole.
Agata
09-09-2023 15:43
Przedszkole super polecam. Nie rozumiem i nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami. Podejście cioć do dzieciaczków bez zarzutów. Widać efektywność pracy i zaangażowanie. Moje dziecko jest jeszcze zadowolone i chętnie chodzi do przedszkola a to jest dla mnie jako dla rodzica najważniejsze. Z czystym sercem polecam
MAGDALENA
09-09-2023 16:00
Przedszkole polecam w 100 procentach, indywidualne podejście do dziecko skierowane na rozwój poznawczy.
Teresa
09-09-2023 17:11
polecam atmosfera sprzyjająca rozwojowi dziecka jak i zabawie, kadra wysoce wykfalifikowana moja corka z chęcią uczęszcza do tego przedszkola.
Ewa
14-12-2023 10:48
Przedszkole małe a dzieci dużo. Dyrekcja obiecała że będą małe grupy a są bardzo duże. Rekrutacja trwa tam cały rok. Widocznie nastawienie jest na kasę nie na jakoś. Mało zajęć dodatkowych. Wiecznie zmieniające się ciocię. Co wpływa na psychikę dziecka które jest przyzwyczajone do jednej osoby a potem zaraz inna nowa ciocia przychodzi. I co gorsze coraz gorsze przychodzą ciocię. Bez doświadczenia i żadnych umiejętności. Jak ktoś tam popracuje to zaraz jest zwalniany. Ekipa bardzo dużo daje do myślenia. Wiecznie zmiany. Nie polecam tego przedszkola nikomu nawet wrogowi. Ja musiałam przenieś dziecko.