2. Mazowieckie

Niepubliczne Przedszkole "Mali Odkrywcy"

Przedszkole zostało oznaczone w portalu jako nieaktywne. Może to oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Czarkowskiego 10
Łosice

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Grzegorz Szczerbicki Sigma.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Mali Odkrywcy"

Wspaniała, dobrze przygotowana kadra kochająca swoich wychowanków, nawet tych wymagających szczególnej troski.
Przedszkole, które daje poczucie, że każde dziecko znajdzie tu miejsce dla siebie-:)
Polecam wszystkim te przedszkole.
Ciocie :), to wspaniałe i bardzo miłe dziewczyny, które wiedzą jak sie zajmować naszymi pociechami.
Jestem bardzo zadowolona z osiągnięć mego synka, które zrobil w tym przedszkolu.
Jak będzie drugie dzieciątko to na pewno tez będę woziła tam do przedszkola, gratuluje właścicielom takiego pomysłu na terenie Łosic.