2. Pomorskie
  3. Gdańsk

Niepubliczne Przedszkole "Krzyś" w Gdańsku

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Konrada Guderskiego 1
Gdańsk

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Krzyś" w Gdańsku

emka
06-06-2019 16:17
Aktualnie przedszkole jest publiczne. Utrzymuje się z dotacji z budżetu i podatków rodziców. Po 10 miesiącach korzystania z usług stwierdzam, ze wszystkie złe opinie które chciałam sama zweryfikować były zasłużone. Zarzutów i nieprawidłowości jest dużo więcej. Kilka z nich to
- traumatyzujące metody podczas pierwszych dni roku przedszkolnego zwane " adaptacją"
- ogromna rotacja pracowników - szkodliwa dla poczucia stabilizacji dzieci
- zajęcia dydaktyczne prowadzi pomoc przedszkolna- osoba zatrudniona do sprzątania i wydawania obiadu
- braki kadrowe i liczba dzieci powyżej przewidzianej ustawa na jednego wychowawcę
-klauzule niedozwolone w umowach i lekceważenie braku zgód rodzica na udostępnianie wizerunku dziecka w internecie
- plac zabaw nie dostosowany dla dzieci- dzieci bawią się w korze ogrodowej do ściółkowania roślin ! Wdychają pył, drzazgi znajduje w ubraniu i we włosach.
- Jedzenie szkodliwe, prowadzące do biegunek i wzdęć. Ogromna ilość cukru w diecie, codziennie ciastka, chrupki, drożdżówki. Brak możliwości weryfikacji składu podawanego dzieciom mięsa. Parówki z MOM na śniadanie dla 3 latków !
- atmosfera wrogości i niechęci, brak współpracy z rodzicami, kłamstwa i manipulacje, kompletny brak dialogu i brak szacunku.
Więcej na forum trójmiasto i audiopolis