2. Małopolskie

Juliana Niemcewicza 2
Balin

WWW: kreatywnedzieciaki.edu.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 30 dzieci. Data otwarcia placówki to 24-09-2019.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Kreatywne Dzieciaki" w Balinie

Kondrad
31-08-2022 20:59
Panie są tylko miłe jak otwierają drzwi a co się dzieje za drzwiami to tego nikt nie wiem. Co jakiś czas inne panie max 2 miesiące i nowe albo za mało płacą albo naprawdę źle warunki.. Ale po kontakcie z jedna panią co tam pracowała to oszczegam wszystkich rodziców by nie dawali swoich dzieci do tego przedszkola
Izabela
01-09-2022 19:32
Niepubliczne przedszkole KREATYWNE DIZECIAKI w Balinie.
Nie polecam! Każdy kto zastanawia się nad tym przedszkolem albo już zapisał swoją pociechę, proponuję zastanowić się nad inna placówką. Pani "dyrektor", założycielka przedszkola. Naganne zachowanie, zero empatii wobec dzieci, traktuje swoją pracę jak machinę do zarabiania pieniędzy. Początki były super, musiała rozkręcić biznes, druga z założycielek odeszła na urlop macierzyński i wszystko się posypało! Dziecko z diagnozą, próbowały obie Panie podważyć, kilkukrotnie, nie stosowały się do zaleceń. Kontakt z Panią Aleksandra,( po odejściu drugiej założycielki na jakiś czas), zerowy. Kłamanie rodzica w żywe oczy, nigdy nie było wiadomo, czy dziecko naprawdę zjadło (wybiórczość pokarmowa), czy spało (ile spało, każdy mówił co innego). Pani Aleksandra unika kontaktu z rodzicami, nie odpisuje na wiadomości w aplikacji inso. Dzieci wychodzą na plac zabaw w 35st upale, gdzie nie ma grama cienia, Pani Aleksandra nie liczy się w ogóle ze zdaniem rodzica, jest olewcza. Kadra zmieniająca się jak pogoda w górach. Nauczycielki wymienianie z prędkością światła
Dodam, ze nauczycielki, które mówiły rodzicom "prawdę" o minionym dniu dziecka w. przedszkolu, lub miały lepszy kontakt z rodzicem, zostały już zwolnione
Córka, która chodziła do przedszkola 2,5 roku, miała około 4 nauczycieli :). Paranoja! Pani Aleksandra jest niekompetentną osoba! Chciałam zaznaczyć w tym miejscu, ze nauczycielka mojego syna, p. Karolina złota kobieta, zawsze uśmiechnięta, zadowolona, moje dzieci ja uwielbiały, lgnely do niej niej, niestety też nie wiadomo ile jeszcze tam popracuje, bo pracuje tam juz rok a rodzice ją lubią!! Zachowanie Pani założycielki stoi pod dużym znakiem zapytania, czy aby na pewno powinna prowadzić taki "biznes". Zero empatii, dzieci po tak długim okresie czasu, chodzenia do przedszkola zaczęły się bać p. Oli, nie chodziły z uśmiechem na twarzy ramo, tak jak kiedyś. Dużo rodziców zrezygnowalo w tym roku z przedszkola w Balinie, nikt nigdy nie wygarnął P. Oli co o niej myśli, nikt nie chciał żeby jego dzieci były gorzej traktowane. Dodam, ze na placu zabaw nie ma grama cienia, dzieci wypuszczane są jak na wybieg, nawet linie w Balinie w takie upały nie wychodzą. Pani Aleksandra zawsze w tym czasie siedzi w swoim "gabinecie". Uważam, ze to przedszkole powinno zostać poddane surowej kontroli, pod każdym względem.
08-09-2022 18:52
Nie wiem skąd tak negatywne opinie. Moja córeczka uczęszcza do przedszkola od 2 lat i nigdy nie było żadnego problemu. Z uśmiechem na twarzy opowiada co robiła i równie uśmiechnięta idzie tam każdego ranka. Wszystkie Panie, z którymi przyszło mi mieć kontakt podczas przyprowadzania czy odbierania dziecka, zawsze były uśmiechnięte, udzielały wszelkich informacji na temat dziecka, również gdy o coś dopytywałem. Nigdy nie usłyszałem od córeczki, żeby któraś z Pań źle traktowała czy odnosiła sie do dzieci, nawet tych łobuziaków, których jak wiemy nie brakuje. Za to niejednokrotnie słyszałem, że moje dziecko bardzo lubi Panią Ewę i Panią Olę, stąd moje zdziwienie, gdy czytam komentarze, że nie wiadomo co dzieje się za zamkniętymi drzwiami przedszkola. Chyba kogoś ponosi wyobraźnia lub zbyt dużo ogląda telewizji. Co do wyjść na dwór, powinno ich być jak najwięcej, a pogoda nie powinna być przeszkodą, tym bardziej słoneczna. Rodzice zostali poinformowani, aby przynieść swoim pociechą nakrycia głowy i kremy z filtrem, przecież nie można całymi dniami "kisić" dzieci w budynku, bo na zewnątrz mamy 30 stopni. Gdyby przez kilka miesięcy były upały, to dzieci musiałyby oglądać świat przez okno ? Wydaje mi się, że trochę empati i zrozumienia przydałoby się niektórym rodzicą, bo jeśli chodzi o przedszkole i kadrę, to z mojego punktu widzenia, nie można im nic zarzucić.
MagdaT
08-09-2022 20:03
Moje dziecko uczęszcza już drugi rok do tego przedszkola. Bardzo lubi chodzić i nie widzę u niego oznak NIECHĘCI. Kontakt z kadrą był zawsze i nadal jest dobry, z którymi miałam kontakt zawsze Panie miłe i uśmiechnięte, odpowiadają na zadawane pytania dotyczące syna jakieś uwagi, dopytanie czy dziecko zjadło i jak się zachowywało.
Dzięki tej placówce mój syn zrobił duże postępy np. Zaczął więcej mówić, otworzył się na nowe przyjaźnie, chętnie bierze udział w zajęciach, często wspomina w domu o przedszkolu czy która Pani już przyjechała do pracy można by dużo wymieniać... Dzieci chodzą na spacery, pobliski na plac zabaw.
Pogoda nie jest przeszkodą na wychodzenie na plac zabaw czy też na spacer, aż wskazane aby dotlenić dzieci a nie chować ich w 4 ścianach! Wielokrotnie było przypominane rodzicom o kremach z filtrem na dzieci, bidonach do picia czy też czapkach na głowę! Ja jako rodzic jestem zadowolona z przedszkola i nigdzie bym lepiej nie trafiła. Pozdrawiam