2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Niepubliczne Przedszkole "Krasnoludki Hop"

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Szarych Szeregów 7
Latchorzew

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Krasnoludki Hop"

Małgorzata
22-06-2020 20:25
Super.
Gorąco polecam... Panie miłe, czysto i dzieci zadowolone... 👌😊😊😊
Lena
25-05-2021 09:29
Niestety nie polecam. Pani dyrektor bardzo często nie ma na miejscu a Panie robią co chcą. Zabawki są poniszczone, książki porwane. Sale małe bardzo i nie są wietrzone. Cały budynek jest stary i pasowałoby zrobić remont. Plac zabaw jest fajny, ale też niezadbany. Panie są miłe tylko wtedy kiedy nie masz do nich żadnych uwag, a w sytuacjach kryzysowych mają gdzieś Ciebie i Twoje dziecko. Nie polecam!
Katarzyna
10-07-2021 17:09
Z czystym sumieniem mogę polecić to przedszkole. Chodził do niego najpierw mój syn, potem córka przez x lat. Myślę, że najlepszą rekomendacją jest fakt, że trudno tam o miejsce. Domowe przedszkole z naciskiem na języki. Jakbym miała trzecie dziecko to też bym je wysłała do Krasnoludków. Blisko, przytulnie, obsługa elastyczna.