2. Małopolskie

dr. Ignacego Wróbla 3
Krzeszowice

WWW: przedszkolejezykowo.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. W placówce znajduje się również żłobek. Data otwarcia placówki to 26-09-2018.

• logopeda
  • psycholog
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • gimnastyka korekcyjna
  • taniec
  • rytmika

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Jeżykowo"

18-05-2020 21:54
Opis przedszkola tutaj nie do końca zgodny z prawdą... zajęcia z rytmiki oraz gimnastyka korekcyjna nie są w przedszkolu prowadzone. Oprócz tego funkcjonowanie przedszkola pozostawia wiele do życzenia, słaba organizacja, słaby kontakt z dyrektorem i wychowawcami, niedoświadczona kadra. Ogólnie niski poziom.
Kinga
30-05-2020 09:21
Bardzo słabo. Jedyny atut to ładne sale dobrze wyposażone. Ale cóż z tego jak organizacja przedszkola fatalna. Nic szczególnego nie dzieje się w przedszkolu, brak jakichkolwiek działań innowacyjnych. A dla pani dyrektor to po prostu biznes w ogóle nie pilnuje tego co dzieje się w placówce i pewnie to jest powód kiepskiej organizacji. Nie tego się spodziewałam po prywatnym przedszkolu.
Michał
14-08-2020 22:21
Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Nasze dziecko chodzi ale poważnie rozważamy opcję zmiany bo jak na te pieniądze, które płacimy to bardzo niski poziom. Ale jak ma być inaczej jeśli Panie nie znają nawet podstawowych zasad pisowni , chwalą się na Facebooku co robią tylko szkoda, że nawet nie potrafią sprawdzić poprawnej pisowni.

Mało się dzieje w tym przedszkolu, nie ma nawet gimnastyki dla dzieci, rytmiki - zajęć które są w podstawie programowej i są w zasadzie obowiązkowe dla przedszkolaków. Język angielski na bardzo niskim poziomie.

NIE POLECAM!!!!
Bartek
03-02-2021 08:53
My z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z tej placówki. Od września są nowe ciocie. Syn jest uśmiechnięty, chętnie idzie do przedszkola każdego dnia, widzimy postępy w nauce i rozwoju, w placówce jest ciepła i domowa atmosfera. Pomimo pandemii i trudnej sytuacji są organizowane różne imprezy, a wszystko możemy zobaczyć na facebook'u. Polecam z całego serca.
05-03-2021 07:45
Gorąco polecam Przedszkole Jeżykowo w Krzeszowicach.
Nasze dziecko zaczęło chodzić gdy miało dwa lata i doskonale zaadoptowało się w nim. Wszystkie Ciocie są bardzo miłe oraz dbają o dzieci, to naprawdę widać.
Czas, który nasz syn spędza w przedszkolu jest tak dobrze zorganizowany, że my jako rodzice spokojnie możemy pracować. Ciocie do każdego maluszka podchodzą z sercem i dzięki temu nasze dziecko po zajęciach wychodzi szczęśliwe.
Jesteśmy przekonani w 100%, że to dobry wybór.
Kasia K.
25-09-2022 20:27
Od 2021r. Przedszkole i żłobek bardzo pozytywnie się zmieniły. Syn bardzo chętnie chodził, często różne zajęcia, córeczka teraz dołączyła i też lubi. Zapewne jest to duuuża zasługa cioć. , Panie zawsze chetne do opowiedzenia o dziecku. Polecam!!
Karolina
04-08-2023 15:21
Przedszkole super! Bardzo fajne Ciocie, moje dziecko zawsze wychodzi uśmiechnięte :)