2. Małopolskie

Krzeszowice

WWW: przedszkolejezykowo.pl
e-mail: przedszkole@jezykowo.pl

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Fundacja Rozwoju Oświaty, Wychowania i Sportu Frowis. W placówce znajduje się również żłobek. Data otwarcia placówki to 26-09-2018.

• gimnastyka korekcyjna
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • logopeda
  • rytmika
  • taniec

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Jeżykowo"

Opis przedszkola tutaj nie do końca zgodny z prawdą... zajęcia z rytmiki oraz gimnastyka korekcyjna nie są w przedszkolu prowadzone. Oprócz tego funkcjonowanie przedszkola pozostawia wiele do życzenia, słaba organizacja, słaby kontakt z dyrektorem i wychowawcami, niedoświadczona kadra. Ogólnie niski poziom.
Bardzo słabo. Jedyny atut to ładne sale dobrze wyposażone. Ale cóż z tego jak organizacja przedszkola fatalna. Nic szczególnego nie dzieje się w przedszkolu, brak jakichkolwiek działań innowacyjnych. A dla pani dyrektor to po prostu biznes w ogóle nie pilnuje tego co dzieje się w placówce i pewnie to jest powód kiepskiej organizacji. Nie tego się spodziewałam po prywatnym przedszkolu.
Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Nasze dziecko chodzi ale poważnie rozważamy opcję zmiany bo jak na te pieniądze, które płacimy to bardzo niski poziom. Ale jak ma być inaczej jeśli Panie nie znają nawet podstawowych zasad pisowni , chwalą się na Facebooku co robią tylko szkoda, że nawet nie potrafią sprawdzić poprawnej pisowni.

Mało się dzieje w tym przedszkolu, nie ma nawet gimnastyki dla dzieci, rytmiki - zajęć które są w podstawie programowej i są w zasadzie obowiązkowe dla przedszkolaków. Język angielski na bardzo niskim poziomie.

NIE POLECAM!!!!