2. Śląskie

Piotra Niedurnego 73
Ruda Śląska

WWW: alterbarwnyswiat.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 04-07-2022.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Barwny Świat Alter w Rudzie Śląskiej

Agnieszka
31-05-2023 17:57
Nie polecam tego przedszkola jeśli chodzi o grupę najmłodszych 3-4 latkow. O reszcie grup się nie wypowiadam. Ogólnie organizacja poniżej poziomu krawężnika. Zmienia się osoba zarządzająca Przedszkolem i postanowiła pozbyć się naprawdę wykwalifikowanej kadry na rzecz nowo zatrudnionych zaraz po szkole.... Wychowawczyni najmłodszej grupy p.Ania, najlepsza osoba na jaką może rodzic i dziecko trafić zostaje zwolniona....mimo sprzeciwu rodziców. Brak opiekunów, brak chęci podjęcia rozmowy i najlepiej powiedzieć że nic się nie wie. Zmniejszone porcje jedzenia dla dzieci bo ktoś stwierdził że takie małe dziecko nie zje za dużo. A płacimy za całe porcje. Wyprawka indywidualna dla każdego dziecka miała zapewnić te same przybory dla wszystkich.....na grupę najmłodszych przypadły 3 plasteliny a grupa liczy kilkanaście osób i dzieci czekały aż jedni się pobawią..... Żenada.
Rafał
20-06-2023 15:08
Jestem bardzo zadowolony z tego przedszkola. Personel jest wyjątkowo troskliwy i kompetentny, zawsze gotowy do odpowiedzi na wszelkie pytania i uwagi.