2. Zachodniopomorskie
  3. Koszalin

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Bajka"

Komisji Edukacji Narodowej 5
Koszalin

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 15-11-2017.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Bajka"

Lucyna
20-04-2018 22:50
Witam wszystkich i zachęcam do dodania opini na temat tego przedszkola Bajka ponieważ isynieje od niedawna a kazdy posyłając tam dziecko chciałby wiedzieć cos na temat tego przedszkola.
19-12-2019 22:54
Z dniem 01.11.2019 córka zaprzestała chodzić do Przedszkola Integracyjnego "Bajka" w Koszalinie do grupy terapeutycznej, ponieważ niestety dalej ludzie nie są przygotowani na pracę z dziećmi z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Nazwa tego przedszkola jak i przede wszystkim nazwa grupy to jedynie nazwa. Panie zajmujące się ta grupą nie mają doświadczenia, empatii oraz chęci współpracy z dziećmi jak i rodzicami. Przez czas który była córka w przedszkolu panie nie były z nią na spacerze, książkę która kazały zakupić ...nie zostało nic zrobione ..dopiero po moim zapytaniu kiedy coś zaczną robić została zrobiona jedna strona. Nie zrobiły żadnej pracy manualnej.

Spotkanie które odbyło się celem udogodnień dla córki, okazało się że jest spotkaniem mającym na celu inny kierunek...poza tym odbyło się na bardzo niskim poziomie.

Panie najpierw stawiały swoje żądania jak i co powinna córka robić ...nie poznając jej wogole i przede wszystkim jej potrzeb. Nastepnie nie sprecyzowane bez podstaw argumenty dążące do tego by zabrać córkę z przedszkola.

Dlaczego... Słuchajcie bo Panie się boją...
Córka od 1 dnia z chęcią wchodziła na salę bawiła się , śpiewała , jadła wszystko i kładła się na drzemki.
Przedszkole nie jest przygotowane pod względem merytorycznym organizacyjnym i dydaktycznym. Paniom brak wiedzy doświadczenia chęci i empatii.