1. Przedszkola
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka"

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Tomasza Nocznickiego 25
Bielany

Opinie o: Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka"

Dodaj opinię
Agnieszka
1/5
05-08-2020 11:56
Nauczyciele wychowujący są w porządku, natomiast całe dyrektorstwo i osoby zarządzające tą placówką to jedna wielka pomyłka. Organizacja nie jest taka jak powinna być, bardzo nie miłe rozmowy, brak placu zabaw, dzieci chodzą pomiędzy blokami. Miła pani Ela i Renata, fajni nauczyciele od zajęć dodatkowych: rytmika z panią Kasią, zajęcia hiszpańskiego z panem Alvaro wspaniałe! Minusem jest zmieniająca się kadra i cały czas roszada dzieci, które odchodzą ze starszych grup, a dzieci jest bardzo mało, co źle wpływa na całe funkcjonowanie w grupie. Nie prosperuje dobrze do przedszkole. Miłe dla oka jest fajnie zdobione wnętrze jest ładnie, przyjemnie się przebywa w placówce. Głównie dobry byłby z tego sam żłobek, bo dla dzieci przedszkolnych na rozwój jest to słabe miejsce.
Marta
5/5
27-10-2022 05:00
Dodaję opinię bo wisi tylko ta negatywna, a myślę że od tamtego czasu wiele zmieniło się na lepsze. Panie są miłe, dziecko czuje się bezpiecznie. Na plus zajęcia językowe, widać ogromny progres u trzylatka. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera
Katarzyna W.
5/5
24-11-2022 10:31
Dołączę się do pozytywnego komentarza. Przedszkole jest czyste i nowoczesne, kadra widać ze zgrana i fajnie organizują zajęcia w tygodniu. Mają zajęcia dodatkowe jak teatr, śpiew czy wyjścia koedukacyjne. Moja córka uwielbia tam chodzić, także polecam z czystym sercem!:)
Robert
5/5
21-04-2023 05:10
Najlepsza kadra na jaką mogliśmy trafić!
Przedszkole oferuje dużo zajęć i wyjść dla dzieci. Niedawno otworzyli przedszkole po drugiej stronie ulicy, aby dzieci miały więcej miejsca. Super pomysł i polecam to przedszkole.
Joanna
1/5
09-05-2023 09:06
Poprzednie pozytywne opinie pisane były chyba przez właścicieli, zabrałam po 2 miesiącach z tamtego miejsca dwoje moich dzieci, powody:
-ciągłe zmiany kadry
-na stronie piszą,że grupy są 12-osobowe a tak naprawdę upychają dzieci po 20 na grupę
-brudne sale
-zajęcia dodatkowe to fikcja
-dzieci wogole niezaopiekowane
Dyrekcja
5/5
19-06-2023 04:31
Droga Pani Joanno,

Jesteśmy zdziwieni Pani opinią, gdyż albo chodzi Pani o inne miejsce albo opinia jest zwykłym hejtem? Nie mieliśmy rodziców, którzy zabrali dziecko po 2 miesiącach. Dodając, nasi rodzice dokładnie znają opis naszej strony, na której jest jasno napisane "grupy 12 (+/-)". Tak więc, może gdyby uczęszczała Pani do naszego przedszkola to czytanie ze zrozumieniem nie było dzisiaj problemem?
Czytając tą opinie, można dojść do wniosku, że musimy robić coś dobrze, skoro konkurencja w ten sposób próbuje nam zaszkodzić.

Pozdrawiamy,
Dyrekcja
Iga
1/5
17-07-2023 02:46
Cóż za niemiły, wręcz obraźliwy sposób odnoszenia się do krytycznej opinii rodzica - po takiej odpowiedzi, nie wnikając czy krytyka jest słuszna czy nie, nigdy nie zapisałabym mojego dziecka do tego przedszkola.
Magdalena
5/5
26-05-2024 04:29
Wszystko na najwyższym poziomie.
Dodaj opinię