2. Mazowieckie

Niepubliczne Przedszkole Wyspa Marzeń Warszawa - Białołęka

Stanisława Jagmina 23
Białołęka

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 50 dzieci. Data otwarcia placówki to 07-09-2018.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Wyspa Marzeń Warszawa - Białołęka

Krzysztof
08-12-2022 17:11
Od 2021 odprowadzałem codziennie dziecko do Wyspy Marzeń. Przedszkole jest prowadzone spektakularnie źle. Pani dyrektor / właściciel potrafi na zebraniu lub w rozmowie obiecać zmianę na lepsze, tylko po to żeby tydzień później zrobić nielogiczną rewolucję ze szkodą dla dzieci. Nagłe łączenie grup o różnym wieku, nie rozliczanie zakupów, przerzucanie organizacji działania przedszkola na rodziców, mijanie się z prawdą na zebraniach (w tym przeczenie sobie samej) i zgłaszanie do jednostki finansującej dzieci wypisanych z Wyspy Marzeń... to tylko kilka przykładów zamieszania, jakie dyrektorka wprowadza w życie rodziców. Niestety wpływa to też na dzieci ponieważ dyrektorka potrafi z dnia na dzień, bez informowania odpowiednio wcześniej, np. pozbyć się przedszkolanki, która umawiała się z rodzicami na przygotowanie dzieci do wspólnej wycieczki (nie odbyła się) lub zmienić godziny pracy placówki. Przedszkole funkcjonuje dzięki heroicznej pracy załogi, mimo kłód jakie rzuca im pod nogi szefowa. Biznesowo, organizacyjnie i wizerunkowo - całkowita porażka wspomnianej pani. Ludzkiego czy pro-dziecięcego podejścia też brakuje, co skutkuje bardzo dużą liczbą dzieci które są z tego przedszkola zabierane, a ten trend się ostatnimi czasy nasila z miesiąca na miesiąc.
Aneta
30-05-2023 18:52
Bardzo serdecznie polecam. Odkąd się zmieniły niektóre ciocie przedszkole funkcjonuje bez zarzutów.
30-05-2023 18:52
Serdecznie polecam moje dziecko chodzi tu już kilka lat :)
Natalia
15-06-2023 23:16
A ja bardzo polecam. Dopiero tu doświadczyliśmy traktowania dzieci z szacunkiem i zrozumieniem. Niektórym miejscom pięciogwiazdkowym daleko jest do tego czym odznacza się Wyspa Marzeń.
Ciepło, miłość do dzieci, empatia, podejście bliskościowe, a przede wszystkim mądra wyedukowana kadra.
Amelia
17-06-2023 01:14
Wspaniałe miejsce. Polecam wraz z całą naszą gromadką
Magda
03-04-2024 13:34
Właścicielem przedszkola jest osoba dla której dzieci są na ostatnim miejscu. Nie polecam nikomu.