2. Mazowieckie

Przedszkole Planeta Marzeń

Kobiałka 14
Białołęka

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 105 dzieci. Data otwarcia placówki to 07-09-2018.

• logopeda
  • psycholog
  • gimnastyka korekcyjna
  • taniec
  • rytmika

Opinie o Przedszkole Planeta Marzeń

Łukasz
Właściciele przedszkola z biznesowym podejściem do dzieci, obiecywane były cuda, remont placu zabaw, nowe zabawki, do chwili obecnej nic nie zrobiona a minęły miesiące.
Daniel
Gigantyczna rotacja "cioć", można rzec co 2 miesiące- inne ciocie; całkowite zmiany składów.

Zdanie rodziców zupełnie nie brane pod uwagę.

Dzieci w ogóle nie wychodzą na zewnątrz.

Dzieci zdrowe celowo i świadomie narażane na zachorowania poprzez notoryczne otwieranie okien, podczas kiedy dzieci przebywają w pomieszczeniach. Dokonywanie wielogodzinnych przewiewów, przeciągów.

Odparzenia z powodu nie zmieniania na czas pampersów.

Codzienne zalewania ubranek jedzeniem, mimo, iż ciocie posiadają przekazane od rodziców ślìniaki.

Opryskliwość, brak możliwości rozmowy dążącej do osiągnięcia konsensusu; jednostronne pacyfikowanie rodzica.

Brak zabaw edukacyjnych- null.

Jeśli jako rodzic chcesz narazić własne dziecko na taki los- powodzenia. Idź tą drogą.
Adam
Polecam przedszkole. Super opieka nad dziećmi. Jak pytałem się swojego syna jak było w przedszkolu to bardzo chwalił. Pozdrawiam
Andrzej
Potwierdzam to co napisali Panowie Łukasz i Daniel.
Andrzej
Przechowalnia dzieci na 1 gwiazdkę, duża rotacja cioć, mało zabaw i nauki, ciągle papierowe talerzyki i kredki. 5 gwiazdek dają chyba znajomi.
Kasia
Cos strasznego.... dziecko wiecznie odparzone, otwierane okien jak dzieci sa w środku, raz widziałam jak Pani ze żłobka szarpała dzieckiem za rękę, dziecko oddawane brudne bo panie chyba śliniaków nie zakladaja albo maja gdzieś jak dzieci jedza ponieważ sa zajęte czymś innym , panie nie sa na pewno wykwalifikowane do pracy z dziećmi mówię tu o żłobku na Targówku. Jeszcze taka opieka za takie pieniądze...
Karolina
Brawo dla właścieli za odpowiedni wybór firmy promującej :) dzałają bardzo szybko. My do tej palcówki trafiliśmy z polecenia i niestety ale musieliśmy ją zmienić. Niestety dziecko kiedy uczęszczało tam było wiecznie chore, (problem zniknął po zmianie palcówki dosłownie jak ręką odjął) do tego dziecko kiedy uczęszczało do tej przechowalni było dużo bardziej nerwowe, zachukane i miało problemy ze snem. Myślałam, że to kwestia rozwoju ale tak jak w przypadku chorób, problem rozwiązał się po zmianie przedszkola, może było to spowodowane rotacją bo ta jest bardzo DUŻA. Czasem wchodziłam do sali i nie wiedziałam kim dana pani jest, czy jest przypadkiem czy z innej grupy. I tu prośba do przedstawicieli z firmy promującej jak już dajecie komentarze to pilnujcie żeby były spójne bo z jednej strony mówicie, że rotacji nie ma a z drugiej piszecie o sfrustrowanych byłych pracownikach. To jacy są Ci sflustrowani byli pracownicy skoro według Was rotacji tam nie ma? Nie wiem co tam się dzieje ale na pewno nie jest dobrze biorąc pod uwagę sam fakt tak dużej rotacji. Te ciocie z jakiegoś powodu nie chcą tam pracować. A to pewnie przekłada się na jakość opieki nad dziećmi.
Maciej
ktoś usunął moją pierwszą opinię to napiszę, że gorąco polecam :)
Izza
Chciałabym się dowiedzieć co to za rodzice piszą. Znam wszystkie panie i nie wierzę w to. Zresztą wszystkim czytającym te opinie i szukającym Przedszkola polecam umówienie się na wizytę, zobaczenie jak wygląda, jaką jest kadra i ocenienie. Ja to bym nawet poczekała pod przedszkolem i popytała rodziców. Są to krzywdzące komentarze, przykro mi, że takie się pojawiają, bo nauczyciele się bardzo angażują w swoją pracę. Na szczęście można łatwo sprawdzić czy pisze te komentarze ktoś z rodziców. Wystarczy zadzwonić i zapytać.
Ela
Z całego serca polecam Żłobek i Przedszkole Planeta Marzeń znajdującą się na Targówku.

Panie pracujące w Żłobku i Przedszkolu zawsze uśmiechnięte, pogodne z bardzo serdecznym podejściem do dzieci. Sama mam dwójkę dzieci, które aktualnie uczęszczają do grupy Zajączki i Liski. Zawsze wracają do domu z uśmiechem na twarzy i chętnie opowiadają o przedszkolu w superlatywach. Wszystkie negatywne opinie są wyssane z palca.. i zapewne pisze je konkurencja..

Pozdrawiam całą Kadrę i proszę się nie przejmować!

Ela.
Magda
Moja córka zawsze wraca do domu szczęśliwa i opowiada jak fajnie było w przedszkolu i co robili danego dnia, jak dla mnie zdanie dziecka jest najważniejsze jeśli chodzi o subiektywną opinię. Bardzo polecam! Pozdrawiam.