2. Mazowieckie
  3. Pruszków

Niepubliczne Przedszkole "Dobre Przedszkole"

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Turkusowa 5
Komorów

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Dobre Przedszkole"

.........anonim
31-05-2016 23:33
Witam wszystkich rodziców którzy przyprowadzają dzieci do tego przedszkola.
jako Mama jednego dziecka które uczęszcza tam, chciała bym wyrazić swoją opinie . Proszę rodziców aby zwrócili uwagę na jedzenie które jest przywożone do tego przedszkola "tłuszcz, smród i sierść 'Panie które zajmują się dziećmi sa naprawdę fantastycznymi osobami ale z tego co mnie słuchy doniosły to żadna z tych Pan nie ma prawidłowego wykwalikowanego doświadczenia warunki jakie tam panują przez Panią dyrektor sa fatalne. Na placu zabaw panują fatalne warunki ,zjeżdżalnie połamane na sruby skręcone ,zjeżdżalnia za duża jak na małe dzieci, w piaskownicy kocie odpady ,które niosą za sobą różne choroby .Moje dziecko w krotce opuści to przedszkole bo jest fatalnie .POZDRAWIAM PANIA DEREKTOR KTORA POWINNA ZAPEWNIC CO INNEGO DZIECIA.
anonim
10-08-2021 02:16
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej.