2. Mazowieckie

Generała Stanisława Maczka 39
Siedlce

WWW: chatkapikabu.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 50 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-08-2015.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Chatka Pikabu

Mama
09-03-2018 14:15
Pani dyrektor zaczęła rewelacyjnie i równie rewelacyjnie wszystko zaczęła dosłownie niszczyć! opieka owszem była dobra, ale nie uogólniajmy! nie przypisujmy zasług osobom które na to nie zasługują! Dodatkowo sytuacje jakie miały miejsce uważam za niedopuszczalne. Obiecywana była rewelacyjna jakość jedzenia... a moje dziecko dostawało pasztet Podlaski, paczki najgorszej jakości z Biedronki po których wymiotował, obiady po których miał ciągłe rewolucje brzuszkowe! Pani dyrektor opanowała żądza pieniądza i zapomniała, że nasze dzieci są już na tyle duże by dużo nam przekazać a resztę same znalazłyśmy. Płacąc spora kwotę oczekiwałam dobrych warunków dla mojego dziecka a nie zacieków a może nawet GRZYBA!! na suficie i ścianie i odpadającej farby prosto na głowę mojego dziecka i na zabawki! Dopiero po interwencji zostało cokolwiek ruszone. Każdy rodzić dba po swojemu o swoje dziecko i oczywiście najwygodniej udawać, że nic się nie dzieje i dawać sobie oczy mydlić. Ale fakt, że najlepsza nauczycielka która była od początku odchodzi bo walczyła o dobro naszych dzieci a dostała za to lincz jest dla mnie wystarczającym powodem by uznać, że tam działo się źle. Jeżeli reszcie pań zależy bardziej na pracy niż na dobru mojego dziecka, które dostała pod opiekę to ja dziękuje za taka opiekę... a co niektóre nauczyły by się chociaż DZIEŃ DOBRY odpowiadać, kultura osobista leży ! Miejsce było cudowne, pierwszy rok fantastyczny i jestem bardzo zawiedziona, że pani dyrektor okazała się aż tak niesłowna i zakłamana.
Lol
29-04-2018 12:13
Jaki grzyb kobieto ))))))))