2. Mazowieckie

Niepubliczne Przedszkole Big Little Steps

Aleksandra Gieysztora 6
Wilanów

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 28-09-2018.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Big Little Steps

Joanna
06-03-2020 08:30
Zobaczyłam wiele w Wilanowie, ale naprawdę Big Little Steps wywarło na mnie najlepsze wrażenie: nowe przedszkole, kadra kompetentna, bezpośredni kontakt z właścicielkami, bardzo atrakcyjna oferta i przystępne czesne. Szczerze polecam!
Ola
19-10-2020 00:33
Szukaliśmy długo na Wilanowie przedszkola dla naszej pociechy. Niby większość była ok. Ale w każdym brakowało tego czegoś. Po wejściu do tej placówki już wiedziałam, ze to będzie to miejsce którego szukamy. Czysto, co jest wazne dla nas i naszego alergika! Kontakt z kadra bardzo sympatyczny, czuć od razu „rękę” do dzieci! Siostry- właścicielki bardzo zaangażowane i pomocne. W każdej sytuacji próbują znaleźć najlepsze rozwiązanie. Oferta zajęć dodatkowych bogata i napewno każdy znajdzie coś dla siebie, a każdy dzień w przedszkolu jest po brzegi wypełniony nietuzinkowymi zabawami i zajęciami. Bardzo polecam i nie wyobrazam sobie innego miejsca dla mojego dziecka! Drugie dziecko tez będzie szczęśliwym big little stepowcem;)
Justyna
20-10-2020 15:51
Urzekła mnie atmosfera tego miejsca już podczas pierwszego spotkania. Nowoczesne przestrzenie, uśmiechnięta kadra, szczęśliwe dzieci i możliwość kontaktu z właścicielkami. Dostałam jasną odpowiedź na każde zadane pytanie. Ponadto przedszkole w ramach czesnego oferuje naprawdę mnóstwo ciekawych zajęć, często dodatkowo płatnych w innych miejscach (np. w żłobku mojej córki). Miałam okazję zobaczyć jak wyglądają posiłki, menu jest naprawdę urozmaicone. Jest uroczo i czuć pozytywną energię , naprawdę polecam!
Agnieszka
10-01-2021 11:51
Oddana kadra, mnóstwo atrakcji i przytulne sale a przede wszystkim cenne informacje przekazywane każdego dnia, aplikacja bardzo upraszcza przepływ informacji pomiędzy przedszkolem a rodzicem, polecam!
Michał
12-04-2024 00:13
Fantastyczne miejsce dla dzieci, przestrzenie idealnie urządzone, pełne współczesnych zabawek, atmosfera już od wejścia bardzo ciepła i przyjemna, świetny kontakt z dyrekcją. Dziecko zaopiekowane i uśmiechnięte każdego dnia, pyszne posiłki , mnóstwo dodatkowych atrakcji zawartych w czesnym-dla mnie 10/10!