2. Śląskie

Zwycięstwa 6
Czeladź

WWW: przedszkoleczeladz.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 65 dzieci. Data otwarcia placówki to 22-08-2013.

Opinie o: Niepubliczne Sportowe Przedszkole Bajka w Czeladzi

JJ
26-01-2021 21:05
Moja opinia bardzo negatywna. Dyrekcja używa słownictwa jak z getta, nie szanują rodziców. Wiele razy słyszałam narzekania od Pań prowadzących zajęcia, że one nie maja na nic wpływu, a dyrekcja zwyczajnie unika spotkań z rodzicami. Placówka w swojej ofercie ma masę fajnych rzeczy, gdzie tak naprawdę połowa z nich to zwykła ściema. Szczerze nie polecam, omijacie szerokim łukiem!
01-02-2021 16:30
Ludzie uciekajcie jak najdalej i nie zostawiajcie swoich dzieci. Jakim cudem, w sali Panie sprzątaczki zostają same z dziećmi? Tak nie można, dodatkowo gdzie te wszystkie zajęcia, które miały być prowadzone? Proszę sobie zobaczyć ofertę i porównać ją z rzeczywistością.
IN
04-05-2021 04:46
Pseudoplacówka... Oby kuratorium się nią zajęło. Tak jak pisały moje poprzedniczki - obiecywane są cuda na kiju, a tak na prawdę nijak się to ma do rzeczywistości. A na temat właścicielek nie chcę nawet się wypowiadać, jedynie mogę radzić, aby te Panie i miejsce omijać szerokim łukiem!
Marta
16-06-2021 16:16
Bardzo fajne miejsce i przyjazne dzieciom. Przeniosłam moje dziecko z placówki publicznej i nie żałuję- synek wychodzi zadowolony i codziennie opowiada jakie ciekawe rzeczy robił z ciocią.
Magdalena
07-09-2021 14:01
Nie polecam! Pracownicy oszukiwani! Zajęcia prowadzone po łebkach- szkoda dzieci, które i tak cierpią przez ciągłą rotację pracowników. Dyrektorki mało kompetentne- udają wielkie Panie! Ale cóż nigdy nimi nie będziecie z takim szacunkiem do drugiego człowieka. Pozytywne opinie dodawane o jednej godzinie przez Panią sekretarkę:) Panie dyrektorki nie mają chyba czasu ogarniać tego przedszkola, ponieważ co chwilę palą papierosy na oczach dzieci.
Daga
24-09-2021 08:41
Okropna placówka. Niekompetencja kadry prowadzącej jest olbrzymia. Dzieci zostają pod opieką Pań sprzątających, posiłki są dzielone jeden na dwoje dzieci, Panie bez udokumentowanego wykształcenia....dramat
Kasia
10-11-2021 15:11
Chciałam podzielić się opinią odnośnie żłobka "Bajeczka" otwartego niejako pod skrzydłami przedszkola "Bajka" (nie dotyczy więc ta opinia samego przedszkola Bajka)
Pracowałam w żłobku przez miesiąc, rezygnując ze względu na kompletnie inne podejście do opieki nad dziećmi.
Jako pracownik otrzymywałam informacje od współpracowników, że nie należy przytulać dzieci, aby zaadoptowały się (ja się zgodzę, że należy odwracać ich uwagę, ale żeby w ogóle na zimno nie przytulić, kiedy lęk taki duży??) poza tym, że z rodzicami nie powinnam spędzać tyle czasu (czyli dosłownie góra 5 min rozmowy po pobycie dziecka, aby przekazać najważniejsze informacje), bo nie mamy na to czasu ... Uważam, że rodzicom należy się informacja, tym bardziej że ich dzieci nie opowiedzą nic, bo dopiero uczą się mówić. Z kolei te 5 minut da się wygospodarować...wiem przecież z doświadczenia
Przykro mi pisać takie opinie, ale niestety jeżeli ta sytuacja w żłobku trwa nadal, to po prostu NIE POLECAM Państwu tego miejsca, mimo, że są niektóre Panie zarówno w żłobku jak i w przedszkolu, którym bez wahania oddałabym własne dziecko pod opiekę, ale to tylko kilka takich Pań.
Liczę nadal na lepszą organizację przez dyrekcję miejsca, które ma tak ważne zadanie jak opieka nad małym dzieckiem
04-12-2021 21:48
Nigdy, jako matka nie napisałabym, aby nie przytulić mojego dziecka, jeżeli by płakało i tego wymagało... Nigdy, jako matka nie napisałabym, że nie chciałabym zamienić z Ciocią dwóch zdań... Osobiście uważam, że te opinie są dodawane przez pracowników placówki.
Tą instytucję - bo inaczej tego nie nazwę - niestety znam zbyt dobrze i z przykrością muszę się zgodzić, ze wszystkimi negatywnymi opiniami... Pomimo, że pracuje tam kilka Pań, które chcą się starać to i tak są tłamszone przez właścicielki... Co do ogólnej oceny to nie polecam, a wręcz odradzam.
Marta
03-01-2022 10:52
Jak to możliwe, że ze wszystkimi grupami żłobkowymi siedzi jedna ciocia ? Gdzie się podziała reszta pracowników?
Dużo słyszałam o częstych roszadach i zmianach personelu w tej pseudoplacówce, ale postanowiłam zaufać. Szybko jednak można się przekonać, ze opinie jakie krążą o tym miejscu są faktem.
Moim zdaniem wniosek jest prosty ryba psuje się od głowy- tylko dzieci w tym wszystkim szkoda. Czas aby inni rodzice otworzyli oczy.
Jola
30-05-2022 19:19
Nie polecam . Za dużo dzieci na tak małe sale . 25 stopni piękna pogoda a dzieci siedzą w budynku bardzo rzadko wychodzą na dwór. Bogsta oferta bardzo odbiegająca od rzeczywistości. Omijać szerokim łukiem.
BB
17-10-2022 13:28
Uciekac z tego przedszkola jak najdalej . Ciągła rotacja pracowników dzieci nie maja szansy przywiazac sie do jednej cioci poniewaz juz za kilka Tygodni przychodzi inna ciocia. Pomijając fakt ze Panie ktore sa przyjmowane nie maja skończonych szkół i zadnego doświadczenia. Omijac szerokim łukiem.
Dorota
18-05-2023 18:35
Znowu zmiana pani z angielskiego, znowu zmiana pan nauczycielek. Nie wierzę, że nikt się nie sprawdził. Dobrze mówiła moja znajoma - wszyscy uciekają. Dzieci szkoda jedynie, córka znajomej już na szczęście tam nie chodzi. To co mówiło dziecko głowa mała. Dzieci ustawiane do zdjęć, zajęcia robione na sile, a kasę biorą nie małą. Polecam przedszkole w Sosnowcu na Pogoni. Rodzice zastanówcie się, już lepiej iść do publicznej placówki
Niezadowolenie
17-07-2023 11:49
Niestety dyrekcja totalnie nie przejmuje się żłobkiem, interesuje je tylko przedszkole. Najważniejsze są pieniądze. Zero szacunku do rodzica. Jedyny plus żłobka i przedszkola to nauczycielki.
Gdy chcesz porozmawiać z dyrekcja jedna z Pań zawsze płacze a druga atakuje. Serdecznie nie polecam
Magda
16-11-2023 23:37
Tragedia... Brak słów.