2. Zachodniopomorskie
  3. Koszalin

Przedszkole Niepubliczne Anglojęzyczne "Elf 2"

Przyjaciół 5
Stare Bielice

WWW: przedszkole-elf.eu

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-09-2013.

Opinie o Przedszkole Niepubliczne Anglojęzyczne "Elf 2"

Kinga
Przedszkole tragiczne, kadra przedszkolanek siedzi i tylko plotkuje zamiast prowadzić zajęcia z dziećmi. Angielski na niskim poziomie mimo, że jest to przedszkole językowe. Moja córka chodziła tam tylko rok bo nie zależy mi na przechowalni dla dzieci. Pomoce nauczyciela to dziewczyny po gimnazjum które zostają popołudniu same z dziećmi mimo, ze przepisy tego zabraniają i mówia do dzieci różne dziwne rzeczy.
Nie polecam. Przedszkole to przechowalnia!!! Panie zamiast zachęcić dzieci do zabawy to siedzą i tylko patrzą żeby dziecku nic się nie stało. Nie ładnie odzywają się do maluszków, dziecko zaczynało mówić i dziwne słowa przynosiło do domu: ''idź do kąta", "masz kłopoty" nawet nie zna znaczenia tych słów a miało odczucie kary. Często pani sprzątająca po południu zostawała z dziećmi i wydawała je rodzicom !!! przedszkole porażka, ja mam bardzo złe odczucie i nie polecam. W żłobku są malutkie dzieci i one nie powiedzą ze coś złego się dzieje, tylko można to zaobserwować w zachowaniu dziecka po powrocie do domu.
Maria
Nie polecam. Moje dziecko po 6m rezygnacji z tego przedszkola nadal się boi 1 z Pań. Brak wspułpracy z Panią dyrektor a wręcz olewanie.
Weronika
Świetne przedszkole, razem z synkiem bardzo dobrze je wspominamy i polecamy
Elżbieta
Nie polecam. To przedszkole to istna tragedia. Atmosfera to jedna wielka paranoja, nie ma nic co mogłoby zachęcić dziecko do pójścia tam. Radzę omijać to przedszkole szerokim łukiem.
Sandra
Nie polecam!!! Lepiej trzymajcie się z daleka od tego przedszkola jeśli chcecie żeby wasze dziecko normalnie funkcjonowało. Najgorsze przedszkole z jakim spotkałam się w swoim życiu a było ich naprawdę dużo. To jest zwykła przechowalnia dla dzieci i choćby to było ostatnie przedszkole na ziemi to w życiu bym już nie popełniła tego błędu oddając dziecko tam.