2. Zachodniopomorskie
  3. Koszalin

Przedszkole Niepubliczne Anglojęzyczne "Elf 2"

Przyjaciół 5
Stare Bielice

WWW: przedszkole-elf.eu

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-09-2013.

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne Anglojęzyczne "Elf 2"

Kinga
02-04-2021 20:34
Przedszkole tragiczne, kadra przedszkolanek siedzi i tylko plotkuje zamiast prowadzić zajęcia z dziećmi. Angielski na niskim poziomie mimo, że jest to przedszkole językowe. Moja córka chodziła tam tylko rok bo nie zależy mi na przechowalni dla dzieci. Pomoce nauczyciela to dziewczyny po gimnazjum które zostają popołudniu same z dziećmi mimo, ze przepisy tego zabraniają i mówia do dzieci różne dziwne rzeczy.
02-09-2021 22:27
Nie polecam. Przedszkole to przechowalnia!!! Panie zamiast zachęcić dzieci do zabawy to siedzą i tylko patrzą żeby dziecku nic się nie stało. Nie ładnie odzywają się do maluszków, dziecko zaczynało mówić i dziwne słowa przynosiło do domu: ''idź do kąta", "masz kłopoty" nawet nie zna znaczenia tych słów a miało odczucie kary. Często pani sprzątająca po południu zostawała z dziećmi i wydawała je rodzicom !!! przedszkole porażka, ja mam bardzo złe odczucie i nie polecam. W żłobku są malutkie dzieci i one nie powiedzą ze coś złego się dzieje, tylko można to zaobserwować w zachowaniu dziecka po powrocie do domu.
Maria
04-09-2021 00:23
Nie polecam. Moje dziecko po 6m rezygnacji z tego przedszkola nadal się boi 1 z Pań. Brak wspułpracy z Panią dyrektor a wręcz olewanie.
Weronika
27-09-2021 15:04
Świetne przedszkole, razem z synkiem bardzo dobrze je wspominamy i polecamy
Elżbieta
03-10-2021 20:45
Nie polecam. To przedszkole to istna tragedia. Atmosfera to jedna wielka paranoja, nie ma nic co mogłoby zachęcić dziecko do pójścia tam. Radzę omijać to przedszkole szerokim łukiem.
Sandra
13-10-2021 17:32
Nie polecam!!! Lepiej trzymajcie się z daleka od tego przedszkola jeśli chcecie żeby wasze dziecko normalnie funkcjonowało. Najgorsze przedszkole z jakim spotkałam się w swoim życiu a było ich naprawdę dużo. To jest zwykła przechowalnia dla dzieci i choćby to było ostatnie przedszkole na ziemi to w życiu bym już nie popełniła tego błędu oddając dziecko tam.
Gabriela
20-11-2021 15:31
Nie polecam i już nigdy nikomu nie polece tego przedszkola. Pani dyrektor całkowicie olewa sprawę niektórzy rodzice przez cały okres pobytu dziecka w przedszkolu nawet nie widzieli na oczy tej Pani. Panie nauczycielki ciągle bez humoru, dziecko nie chce tam chodzić, przedszkole to przechowalnia. Nie polecam!
Kamila
06-01-2022 12:14
Widzę dużo złych opinii. Ale ja mam całkiem inne odczucia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola, córka chodzi chętnie, wręcz tęskni za ciociami z przedszkola. Bardzo dobry kontakt z opiekunką, pani dyrektor bardzo miła. Córka Codziennie przynosi jakieś prace plastyczne, poznała wszystkie literki i zaczyna czytać. Mają jogę, zajęcia sportowe, sensoplastyke, koncerty z filharmonii i wiele innych atrakcji. Ja osobiście polecam.
Agata
29-08-2022 10:12
Polecam to przedszkole. Dzieci mają dużo przeróżnych atrakcji, córka jest bardzo zadowolona. Panie bardzo miłe, opiekuńcze. Z czystym sumieniem polecam
Oliwia
31-01-2023 09:09
Widać ze przedszkole i żłobek przeszło przemianę w dobrym tego słowa znaczeniu. Panie w przedszkolu a przede wszystkim ciocia w żłobku są cudowne, dzieci są zachęcane do zabawy, codziennie coś się dzieje i są dni tematyczne dzięki którym dzieci rozwijają swoje umiejętności, kreatywność i poznają nowe rzeczy. Cieszą zajęcia taneczny i zabawy gimnastyczne.
Szczerze polecam!!
Milena
20-02-2023 22:09
Bardzo polecam to przedszkole. Ciocie z przedszkola oraz ze żłobka są cudowne. Widać, że dzieci są szczęśliwe i jednocześnie z dnia na dzień coraz więcej potrafią, nie nudzą się a to najważniejsze.
Mam pewność, że zaprowadzając tam dziecko będzie czekało na nie mnóstwo atrakcji.
Nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne.
Polecam!