2. Małopolskie

Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka"

WWW: www.amcz.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 75 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-09-2006.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka"

Adrianna
Jestem zachwycona z tego przedszkola. Nie dość, że ponoszę nieduże opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu, to jeszcze mam pewność, że niczego mu nie brakuje.
Syn jest alergikiem, ale dla przedszkola nie stanowi to żadnego problemu.
Wyżywienie dostosowane jest indywidualnie do jego potrzeb.
Przedszkole jest bardzo przyciągające, jest fajne, przestronne podwórko, sale w przedszkolu są regularnie odświeżane, przez co dzieci czują się tam komfortowo.
Sama osobiście zauważyłam, że w przedszkolu panuje bardzo rodzinna i ciepła atmosfera, którą zapewnia cała kadra pracująca w tym miejscu.
Szczerze - w przedszkolu jest i profesjonalna opieka i ciocie potrafią wychowywać dzieci przez naukę i zabawę.
Wielkim plusem jest to, że w placówce dzieci nie są do niczego zmuszane, że mogą swobodnie się rozwijać, że mają pozwolenie na swobodną zabawę.
Jest dużo zajęć dodatkowych, z których mój syn korzysta i fajnie, bo wiem, że się nie nudzi, poszukuje swoich pasji.
W przedszkolu panuje ład i porządek - co mnie bardzo cieszy.
Plan dnia jest tak urozmaicony, i elastyczny, że nic dziwnego, że dzieci mają później co opowiadać w domu.
Dość spore wrażenie zrobił na mnie efekt pobytu w przedszkolu synka.
Zna zwroty grzecznościowe, umie je wykorzystać w życiu codziennym, samodzielnie je i potrafi po sobie posprzątać.
No super.
Cieszę się, że syn trafił w ręce tak wykwalifikowanej kadry i do tak ładnego przedszkola.
Polecam
Gosia
Tutaj córka poznała świat, poznała życie, nauczyła się nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi, nauczyła się szacunku i tolerancjo oraz okazywania uczuć.
Cieszę się, że wybrałam właśnie to przedszkole.
Alicja
Jestem dumna, że moje dziecko chodzi do Akademii Małego Człowieka.
Wyraźne najlepsze warunki lokalowe i bardzo atrakcyjne czesne, nie mówiąc już o atrakcyjnej ofercie edukacyjnej.
Pozdrawiam.
Zofia G.
Jestem pod wrażeniem. Profesjonalizm kadry oraz niewysokie czesne całkowicie mnie satysfakcjonuje. Placówka spełnia moje oczekiwania, a córka jest zadowolona z pobytu.
Kasia
Prawdziwe przedszkole, które uczy mojego dziecka nowych rzeczy o świecie i dba o jego rozwój społeczny i fizyczny. Nie będę ukrywać, że bałam się, jak poradzi sobie moje dziecko. Na szczęście córka jest zachwycona.
Wera
Opieka logopedy i wsparcie dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi to właśnie urzekło mnie w tym przedszkolu. Nauka poprzez zabawę sprawia, że moja pociecha jest tu szczęśliwa.
Martyna J.
Wyszkolona kadra pedagogiczne i niewysokie czesne - to jak najbardziej mnie przekonało.
Dziś decyzji nie żałuję.
Pozdrawiam.
Zofia G.
Mój synek chodził do tego przedszkola i był bardzo zadowolony, dlatego również córkę tutaj zapisałam, która chwali nie tylko dobre jedzenie, ilość i różnorodność zabawek, ale również super zajęcia, które efektywnie wpływają na rozwój mojego malucha.
Paula
Z tym przedszkolem miałam styczność już drugi raz. Wspaniała kadra! Naprawdę bardzo pomysłowa i troskliwie zajmująca się moimi dziećmi. Polecam wszystkim zdecydowanie tę placówkę.
Sandra K.
Przedszkole na poziomie.
Wszelkie zasady higieny i dezynfekcji zostały zachowane.
Indywidualne podejście do dziecka, cudowna rodzinna atmosfera.
Dzieci mogą poczuć się tu fantastycznie.
Jestem zachwycona.
Agness
Można im w pełni zaufać.
Panie są wyrozumiałe i kochane wobec dzieci.
Otaczają je ogromną troską i ciepłem.
Właśnie o to mi chodziło.
POLECAM z czystym sumieniem.
Hanna
Jestem bardzo zadowolona z wyboru przedszkola.
Angielski na poziomie, do tego wiele innych zajęć ruchowych, czy plastycznych
Moje dziecko uwielbia tu zostawać.
Takie przedszkole to ogromna szansa dla dzieci.
POLECAM
Kleo
Jestem bardzo zadowolona ;)
Przedszkole spełia moje oczekiwania.
MOim zdaniem fantastyczne warunki lokalowe, niewygórowane czesne, ponadto profesjonalna nauka angielskiego.
Cieszę się ze zdecydowałam się właśnie na tą placówkę.
Gosia
Placówka na poziomie.
Opiekunki są godne zaufania, pełne ciepła i miłości.
Zajęcia z robotyki to hit!
Moje dziecko bardzo lubie te zajęcia.
Polecam.
Monia
Fantastyczne przedszkole
Moje dziecko czuje się tu jak w domu.
Zdecydowanie nowoczesna placówka , z różnymi sprzętami, widać, że idą z duchem czasu.
Jestem bardzo zadowolona.
Wybór jak najbardziej trafiony.