2. Mazowieckie
  3. Otwock

Niepubliczne Integracyjne Przedszkole "Patkowe Przedszkole"

Ostrowska 2
Otwock

WWW: patka.com.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 85 dzieci. Data otwarcia placówki to 13-02-2013.

Opinie o: Niepubliczne Integracyjne Przedszkole "Patkowe Przedszkole"

asia
12-05-2014 12:13
Witam.jestem bardzo zadowolona z tego że moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola. Pani dyrektor jest przemiłą osobą,otwartą na każdą opinię i chętna do rozmowy zarówno z rodzicami jak i dziećmi. Panie nauczycielki bardzo miłe i zawsze uśmiech nie te.jedzenie w porządku. Duży i dobrze zaopatrzony plac zabaw,drzwi otwierane na chip więc bezpieczeństwo górą. Moje dziecko jest uśmiech nie te i widać że bardzo mu się tam podoba. Osobiście uważam że jest to jedno z lepszych prywatnych przedszkoli i bardzo dostępne cenowo.
KATARZYNA
28-02-2015 21:24
Dołączam się do opinii...Mój synek również uczęszcza do,,patkowego" i jestem zadowolona ja i dziecko.Kadra -super odnoszę wrażenie,że rzeczywiście dbają o moje dziecko. O dziecku zorientowane są nie tylko wychowawczynie ,ale rówmież właścicielka przedszkola-pani Ania. Dzieci są równo traktowane i chętnie przychodzą do przedszkola,wykonują bardzo ciekawe prace.Polecam to przedszkole.Jedynym minusem jest to ,że mój synek już kończy przedszkole,bo we wrzrśniu idzie do szkoły.