Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Topazowa 26

Opinie o: Mikiland

Patrycja
16-05-2014 15:55
Dziękuję ! Dziękuję Państwu za pomoc, wsparcie, zaangażowanie oraz profesjonalną opiekę, za wychowanie mojego synusia w klimacie rodzinnym i przyjemnym. Bardzo cieszę się, że w przedszkolu dbają o zdrowie nawyki żywieniowe dzieci nie podając tym samym żadnych słodyczy. Zdrowo, smacznie,a syn nie skarży sie na żadne dolegliwości żołądkowe, jak kiedyś.
Wykwalifikowana kadra dba z miłością o każdego dziecko z osobna.
Dziś ? Trudno wyrwać syna z rąk jego ulubionych cioć.
Dominika
24-06-2014 08:06
Zdrowe i smaczne wyżywienie to jedna z wielu zalet tego przedszkola. Moje dziecko jest tu pod bardzo dobrą opieką. Zajęcia z logopedą są znakomitym pomysłem. Dodatkowo mój synek bardzo lubi jujitsu i codzienne spacery. Placówka posiada godziny otwarcia przyjazne dla pracujących rodziców.
Małgosia
04-07-2014 09:41
MAM BARDZO DOBRE DOŚWIADCZENIA Z TYM PRZEDSZKOLEM.
MOJE DZIECI CHODZIŁY TUTAJ JESZCZE ROK TEMU.
DZIŚ CHODZĄ JUŻ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ I RADZĄ SOBIE DOSKONALE.
WIEM,ŻE W WIĘKSZOŚCI TO PAŃSTWA ZASŁUGA I DLATEGO PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ ZA CZAS JAKI POŚWIĘCILIŚCIE PAŃSTWO NA OPIEKĘ NAD MOIMI DZIEĆMI.
DZIŚ WIEM,ŻE WARTO BYŁO ZAPISAĆ DZIECI TUTAJ.
WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY SZUKAJĄ PRZEDSZKOLA NA POZIOMIE MOGĘ POLECIĆ W PEŁNI ODPOWIEDZIALNIE PRZEDSZKOLE MIKILAND, PONIEWAŻ ŁĄCZĄC WSPANIAŁĄ, DOMOWĄ ATMOSFERĘ, Z DOŚWIADCZENIEM PRZEDSZKOLANEK I ATRAKCYJNYM CZESNYM, TO TO PRZEDSZKOLE JEST NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNE SPOŚRÓD INNYCH W OKOLICY.
BARDZO MIŁO WSPOMINAM WSPÓŁPRACĘ Z KADRĄ, KTÓRA TAK PROFESJONALNIE ORGANIZOWAŁA DZIECIOM CZAS NA LICZNYCH ZAJĘCIACH RUCHOWYCH I INTELEKTUALNYCH ŁĄCZĄC PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM.
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ DWÓCH MAŁYCH BRZDĄCÓW, KTÓRZY CHODZILI DO MIKILANDU I WSPANIALE PRZEŻYLI SWOJE DZIECIŃSTWO.
Alicja Kasprowicz
11-08-2014 10:57
Ta placówka jest rewelacyjna. Cieszę się, że za namową koleżanki z pracy. Zajęcia z Weroniki Sherborne są wspaniałe i moje dziecko je uwielbia. Dodatkowo język angielski prowadzony jest tutaj w bardzo przystępny sposób. Jestem bardzo zadowolona, że moje dziecko szybko nawiązało kontakt z rówieśnikami.
Ania
26-08-2014 11:30
Razem z mężem zdecydowaliśmy się na tę placówkę za namową naszej koleżanki. Ta placówka okazała się doskonałym rozwiązaniem. Krzysiu zaadaptował się tutaj bez problemów. Dodatkowo bardzo lubi zajęcia z angielskiego oraz gimnastyki. Kadra jest tutaj naprawdę znakomita.
Barbara Nowak
18-09-2014 14:54
Placówka podoba mi się ze względu na panujące tam warunki, ze względu na czystość o jaką dba personel i przede wszystkim ofertę, jaką zaoferowano mi podczas pierwszego spotkania.
Przekonuje mnie podejście kadry - każda z pań potrafi porozmawiać z rodzicami, przekazać ważne informacje.
Uczciwość, życzliwość i elokwencja.
Marta
21-10-2014 15:33
Rewelacja! To przedszkole bardzo miło zaskakuje mnie każdego dnia. Dziękuję za niezwykle bogatą ofertę zajęć! Moje dziecko w tej placówce może brać udział w lekcjach religii i uczyć się grać w szachy.
Aga
04-11-2014 17:14
Zachwyciło mnie to przedszkole bardzo miłą atmosferą, a na dodatek doskonałym wyposażeniem. Oferta zajęć jest moim zdaniem doskonale przygotowana i dostosowana do potrzeb dzieci!
Natalia Sz.
17-11-2014 10:01
Uważam, że jest to przedszkole na miarę naszych czasów.
Bardzo nowoczesne, przestronne - no i dzieci czują się tutaj jak w domu.
Moja Kasia pozytywnie wypowiada się na temat Mikilandu.
Danusia Waśniewska
19-11-2014 14:35
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tego przedszkola. Panie przedszkolanki są bardzo miłe, wyrozumiałe i opiekuńcze w stosunku do dzieci, które mocno przeżywają rozstanie z rodzicami. Syn zawsze przychodzi najedzony, wiec musi być smacznie;) Polecam
Ewa
07-12-2014 09:55
Cenię to przedszkole przede wszystkim za doskonałą atmosferę i kadrę, która pomogła synkowi w adaptacji do nowej sytuacji. Teraz młody jest strasznie zainteresowany ju-jitsu.
Krystyna
08-01-2015 09:10
Mikiland spełnił oczekiwania moje i mojego brzdąca. Wojtuś chodzi do przedszkola z wielką przyjemność i nie narzeka na ciocie, które się nim opiekują - wręcz przeciwnie :)
Polecam!