2. Dolnośląskie

Końska 6

WWW: kidscorner.pl
REGON: 021979460

Jest to prywatny punkt przedszkolny. Uczęszcza do niego około 20 dzieci. Data otwarcia placówki to 05-03-2009.

Opinie o: Kid's Corner Klub Dziecka i Rodzica

Kamila
18-10-2019 21:41
Stanowczo odradzam posłanie dziecka do Kid's Corner jako mama oraz os. posiadająca informacje "od środka" placówki. Pani Dyrektor jest niekompetentna, nie ma pojęcia jak powinno wyglądać przedszkole. Sporo obiecują rodzicom np. dwóch native speakerów, małe grupy itp. - rozmija się to z rzeczywistością ,jest jeden native speaker, który jest radziej niż rodzice są informowani, grupy są duże (dzieci będzie tyle ile zgłosi się rodziców). Pani Dyrektor kłamie w żywe oczy na temat kluczowych kwestii. W przedszkolu jest brud - najlepszą zabawą starszych dzieci jest łapanie rączkami kurzu. Niektóre zdezelowane zabawki nadają się do kosza, a nie do zabawy. To przedszkole zdecydowanie nie jest warte swojej ceny. Nastawione jest na zarabianie pieniędzy. Polecam rozejrzeć się za innym.
Katarzyna
12-02-2024 10:09
Bardzo polecam to przedszkole, dzieci szybko uczą się angielskiego i spędzają dużo czasu w ogrodzie.