2. Małopolskie

Generała Władysława Sikorskiego 1z
Chrzanów

WWW: przedszkole100bajek.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 85 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-09-2018.

Opinie o: III Niepubliczne Przedszkole "100 Bajek" w Chrzanowie

Joanna
28-02-2023 10:26
Przedszkole dobrze wyposażone zarówno na Starej Hucie jak i Sikorskiego. Pracownicy- Panie Przedszkolanki i nie tylko bardzo mili, angażują się w swoją pracę. Pani Dyrektor MASAKRA!!!!! kobieta nastawiona na kasę Bardzo ale to bardzo źle traktuje rodziców. Jeśli mają jakiekolwiek zastrzeżenia bądź uwagi nie daje w trakcie rozmowy dojść do słowa, nastawiona roszczeniowo. Problem z jedzeniem w przedszkolu - od momentu kiedy jej syn prowadzi catering dzieci jedzą mało(porcje mini)- są głodne. Podają potrawy których dzieci nie jedzą makaron z suszonymi pomidorami, risotto, kaszotto lub chili con carne. Na uwagi że brakuje nabiału, budyni, naleśników,itp. dostaliśmy odpowiedź że to ona ustala menu. Płacimy za podwieczorek którego dzieci nie dostają jeśli wyjdą wcześniej do domu ani nie są potrącone za niego pieniądze. Pani DYREKTOR wychodzi z zasady płać i płacz ja tu żądze- nie podoba się to wypad. TYLKO dzięki NAM rodzicom ma pieniądze na chleb bo wysyłamy tam dzieci i tak nas traktuje- SKANDAL!!!!!. Nie idzie na żaden kompromis- nie zna tego słowa. Chroni syna który nie tylko karmi dzieci w jej przedszkolach ale w szkole nr 8- spadek wykupywanych obiadów przez rodziców dla dzieci w szkole. Nie polecam nie za taką kasę !!!!!!!Zastanówcie się gdzie posyłacie dzieci !!!!!!!!