2. Kujawsko-Pomorskie

Gminne Niepubliczne Przedszkole Integracyjne

WWW: www.przedszkole-gminakowal.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 50 dzieci. Data otwarcia placówki to 15-09-2017.

• oddział integracyjny
  • logopeda
  • gimnastyka korekcyjna
  • taniec
  • rytmika
  • informatyka

Opinie o Gminne Niepubliczne Przedszkole Integracyjne

Katarzyna
Najlepsze przedszkole jakie tylko można sobie wymarzyć. Cudowna kadra, piękne sale. Wszystko nowe i piękne.
Milena
Cudowne przedszkole. Moja siostrzenica wręcz je uwielbia i swoje ciocie rowniez. Przedszkole na miarę XXI wieku.
Ania
Nie ma takiego drugiego przedszkola w regionie. Wszystko piekne, pracownicy zaangażowani, dyrektor sluzy pomocą. Dzieci szczęśliwe a to chyba najważniejsze.
Pati
Najlepsze przedszkole w całej okolicy. Dla rodziców pracujących wręcz wymarzone. Nie ma lepszego. Polecam. Trudno się dostać bo mają dużo chętnych ale warto poczekać by dziecko miało wszystko co najlpesze.
Alicja
Jestem bardzo niezadowolona , szczególnie z zachowania p. Natalii nie powinna tam pracować, jest wredna
Kasia
Wszystkie ciocie w tym przedszkolu są kochane. Ciocia Natalia bardzo lubi dzieci i to widać i dzieci też to czują i chocby dla mnie jako rodzica była nieprzyjemna - to wygrywa tym, że jest przecudna w stosunku do wszystkich dzieci. Tylko ktoś zazdrosny zresztą mógłby określić ja mianem wrednej. Jednak małe społeczności są okropne pod tym względem bo za normalną pracę jeden drugiemu by kłody pod nogi rzucal.