2. Dolnośląskie
  3. Bielawa

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.

Opinie o: Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne

Sandra
18-04-2014 19:01
Najbardziej to przedszkole odpowiada mi ze względu na doskonałą lokalizację, zupełnie różniąca się od innych placówek. Jest świeżo, kolorowo, zielono, bardzo przyjaźnie.
Córce od razu się spodobało to miejsce. Z przyjemnością opowiada mi o zajęciach i zabawach jakie są na ogrodzie, na świeżym powietrzu.
Fajnie, że panie dbają o taki klimat w środowisku przedszkolnym. Ogólnie jest spokojnie, cicho, bardzo klimatycznie, rodzinna atmosfera pozytywnie wpłynęła na szybkość zaklimatyzowania się mojego dziecka w przedszkole.
Poza tym... niskie czesne, no i jako jedyne przedszkole w okolicy miało do zaoferowania edukację ekologiczną, która sprawiła, że córka stała się wrażliwa na otoczenie, bardziej odpowiedzialna i chętna do pomocy.
Super.
Moim zdaniem, przedszkole zasługuje na najwyższą notę.
Jestem dumna, że córka jest zapisana do tak prestiżowej placówki.
Polecam!
Patrycja
10-05-2014 18:13
W przedszkolu tym umiejętnie łączona jest nauka zabawą. Dzieci każdego dnia dowiadują się wielu nowych rzeczy. Przedszkole to posiada piękny ogród. Naprawdę rekomenduję to miejsce wszystkim rodzicom. Ja jestem zachwycona. Wykwalifikowana kadra ma nie tylko ogromne doświadczenie, ale też potrafi w sposób indywidualny dotrzeć do każdego dziecka.
Anna Ulatowicz
08-06-2014 19:32
Wiele dobrych rzeczy słyszałam o tej placówce. Dlatego też zdecydowałam się zapisać tu moje dziecko. Jestem zachwycona. Personel posiada ogromne doświadczenie i w ciekawy sposób potrafi organizować dzieciom czas. Moja córka bardzo szybko zaadaptowała się do nowej sytuacji i chętnie chodzi do przedszkola.
Marika
28-06-2014 22:43
Cieszę się, że moje dziecko ma na co dzień kontakt z mikroświatem .
Pierwsze tak świetnie przystosowane przedszkole.
Szkoda, że moje wcześniejsze dziecko nie miało takich możliwości, jak obecne dziecko w tym przedszkolu.
klaudia nowicka
10-08-2014 20:54
W tej placówce moja córeczka szybko poczuła się jak w domu. Asi bardzo podoba się otaczająca placówkę zieleń. Moja córka uwielbia zabawy na świeżym powietrzu. Ogród tego przedszkola jest rewelacyjnym miejscem, w którym dzieci mogą się bawić i uczyć. Dodatkowo kadra jest znakomita.
Małgosia
30-08-2014 16:24
Pracuje tutaj wykwalifikowana kadra, na czele z sympatyczną i elokwentną dyrektorką, dzięki czemu właśnie to przedszkole działa naprawdę fajnie - w przeciwieństwie do innych placówek, które ostatnio odwiedziłam.

Ostatecznie zdecydowałam się to na to przedszkole i mam nadzieję, że nie będę żałować.
Dorota
16-09-2014 15:24
Moje dziecko w tym przedszkolu zaadaptowało się bardzo szybko i bez żadnych problemów. Wiem, że Lenka ma tutaj znakomita opiekę. Kadra w bardo kreatywny sposób organizuje dzieciom czas. Tutaj moje dziecko każdego dnia dowiaduje się czegoś nowego. Gorąco polecam.
Renata
13-10-2014 11:10
Piękne jest to przedszkole. Podoba mi się, że mieści się w tak zielonej okolicy, z dala od hałaśliwych ulic.
Moja córcia chwali sobie pobyt w przedszkolu.
Polecam!
Iwona Tarnowska
04-11-2014 17:51
Zielono, przytulnie... super personel i rodzinny klimat.
Córce od razu się tutaj spodobało
Nie dziwię się :)
Natalia
23-11-2014 11:17
Cieszę się, że moje dziecko może korzystać z tylu dogodności.
Przedszkole jest bardzo dobrze zaaranżowane.
Córka chwali przedszkole od A do Z.
Sylwia
06-12-2014 19:12
Zapisałam moja myszkę tutaj i jestem zadowolona, ponieważ przedszkole zapewnia mojemu dziecku wszystko to czego oczekuje.
Wera
23-12-2014 14:20
Wybrałam przedszkole ze względu na świetny plac zabaw. Do tego kierowałam się również kadrą i nie zawiodłam się. To przedszkole spełnia wszystkie moje wymagania i doskonale troszczy się o moje dziecko.