Inflancka 16
Łódź

REGON: 382662067

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 20 dzieci. Data otwarcia placówki to 22-02-2019.

Opinie o: E - Maluch 8

Małgorzata
21-02-2023 15:52
Cudowna kadra, świetne przedszkole, ciepła i domowa atmosfera. Serdecznie polecam!
Anna K/
03-02-2024 12:52
Nie żałuję, że wybrałam emalucha.
To prestiż, radość, domowa atmosfera, indywidualne podejście do dziecka.
Mają wiele zajęć, zapewniają dzieciom komfortowe warunki lokalowe do rozwoju.
Czesne niewygórowane.
POLECAM
Mama Antosia
15-03-2024 14:18
Niestety jestem zmuszona wystawić negatywną opinię i nikomu nie polecam tej placówki. Informacje podane na stronie wprowadzają rodziców w błąd.
Po dwóch latach proszenia się o plac zabaw dla dzieci, nadal nie nadaje się on do użytku. Nauczycielki wychowania przedszkolnego nie chcą z niego korzystać z dziećmi, ponieważ boją się o ich bezpieczeństwo.
Zajęć z Dogoterapii również nie ma, którym placówka informuje na swojej stronie.
Angielski w tej placówce to śmiech na sali. Kilka razy czekałam na dziecko w szatni i widziałam jak prowadzone są zajęcia. Również inne nauczycielki wychowania przedszkolnego podzielają tę opinię. Będę zmuszona zapisać dziecko z języka angielskiego na dodatkowe zajęcia, ponieważ nic z tych zajęć nie wynosi. Było zgłaszane wielokrotnie, ale Dyrektor i z-ca nic sobie z tego nie robią.
Jedynymi osobami, które trzymają w ryzach to przedszkole to są Panie, które uczą Nasze dzieci i im zawdzięczam rozwój mojego dziecka.
Dziękuje Nauczycielkom za cały trud włożony w ich pracę. Patrząc jak rozwija się moje dziecko, jestem Wam bardzo wdzięczna.
Kończąc mój wpis wspomnę jeszcze, że kontaktu z Panem Rafałem nie ma żadnego. Rodzice są ignorowani, nie dostajemy odpowiedzi na Nasze meile. Płacąc takie pieniądze nie spodziewałam się takiej ignorancji i braku poszanowania. Nie wspomnę o ciągłym podnoszeniu czesnego. Standardy się nie polepszają a płacimy więcej.
Mama Antosia (E-Maluch Kalonka zlikwidowany z powodu braku osób chętnych do pracy) aktualnie E-Maluch Inflancka.
Kama
25-03-2024 11:10
Nie mam uwag.
Przedszkole spełnia moje oczekiwania.
Cieszę się, że wybrałam miejsce, które polecało mi tak wiele osób.
Uważam, że jest to placówka na najwyższym poziomie.