2. Pomorskie

Wejherowska 56
Gdynia

REGON: 520061660

Jest to prywatny punkt przedszkolny. Uczęszcza do niego około 10 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2021.

Opinie o: Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny "Wild Fox" o Profilu Montessori

Julia
11-06-2022 07:32
Przedszkole bardzo polecam, dzieci uczestniczą od początku istnienia. Są tu szczęśliwe i zadbane, ja też jestem pewna ich bezpieczeństwa. Często mają zapewniane atrakcje, wycieczki oraz zajęcia rozwijające.
Rodzice przedszkolaka
21-12-2022 09:38
Przedszkole- PETARDA. Jeden wielki szacun i podziw, że można stworzyć takie miejsce. Mnóstwo atrakcji, zajęć, angielski na wysokim poziomie, wspaniałe ciocie, rewelacyjna atmosfera! Syn nie chce wychodzić z przedszkola, w weekend pyta się i nie może doczekać, kiedy znowu pójdzie do niego. Jesteśmy całym sercem na TAK i śmiało opowiadamy oraz polecamy innym.
Karola B.
25-01-2023 00:03
Wysoki poziom, klasa i niepowtarzalna, domowa atmosfera. Syn uwielbia przedszkole, bardzo szybko się zaaklimatyzował i chętnie przychodzi, kocha swoje ciocie. Przedszkolanki zawsze pomocne, często służą radą, dużo ciekawych aktywności w ciągu dnia. Ogromny plus za angielski, który jest wszechobecny przez cały dzień, gdyż jedna przedszkolanka oprócz prowadzenia zajęć w tym języku stale zwraca się do dzieci po angielsku, za naukę pływania na basenie i osoby pracujące.
Monika B.
08-03-2023 23:48
Najlepsze przedszkole w Gdyni! Córka chodzi do tego przedszkola od samego początku. To jakie robi postępy językowe jest fenomenalne. Dziecko pełnymi zdaniami mówi w języku angielskim, sposób nauki jest wspaniały i przynosi rewelacyjne rezultaty! Ciocie wkładają mnóstwo serca i wysiłku w swoją pracę co widać podczas zajęć, spotkań, imprez oraz opowieści dziecka. Dodatkowo mnóstwo atrakcji, wyjazdów, zajęć dodatkowych, co jak opowiadam znajomym w pracy, gdzie była moja córka z przedszkolem czy co mają dzieci w przedszkolu jest dla wszystkim szokiem, tyle się dzieje. Zdecydowanie polecamy i najlepiej, jakby ciocie otworzyły jeszcze szkołę bo nie wiem co zrobimy, jak przyjdzie czas rozstania i pójścia do szkoły.