1. Przedszkola
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Creative Kids Preschool Niepubliczne Przedszkole

Aleja Rzeczypospolitej 10
Wilanów

Informacje podstawowe

Telefon: 730 105 101
WWW: creativekids.edu.pl/
e-mail: [email protected]
REGON: 365557435

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 30 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2016.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Creative Kids Preschool Niepubliczne Przedszkole

Dodaj opinię
Joanna
5/5
23-08-2020 11:10
Serdecznie polecam! Profesjonalnie, życzliwie, z dużą uwagą na dzieci.
B
1/5
10-09-2021 02:10
Kadra zmienia się co chwilę. Nic nie jest tu stabilnego. 3 razy trzeba przemyśleć zanim się tam zapisze dziecko
Rodzic dziecka uczęszczającego do tego przedszkola
1/5
10-09-2021 03:21
Mój syn uczęszczał do przedszkola Creative Kids przez 5 miesięcy w czasie których przedszkole dało nam pokaz własnej niekompetencji, absolutnego braku wsparci i nastawienia wyłącznie na własny zysk. Strategia przedszkola nakierowana jest za zatrudnianie jak najtaniej bardzo młodych osób, licząc się z bardzo dużą rotacją (przez 5 miesięcy wymieniła się prawie cała kadra wychowawcza, w tym 3 dyrektorki!!), która siłą rzeczy musi iść w parze z szybkim pozbywaniem się dzieci, które wymagają chociaż odrobiny więcej uwagi i pracy.

Poniżej moje trzy główne zarzuty do placówki poparte faktami:

1. Niekompetentna kadra wychowawcza wśród której nie ma NIKOGO z wykształceniem pedagogicznym.

Mój syn jest niesamowicie wesołym dzieckiem, które rozpiera energia. Kadra zupełnie nie była w stanie poradzić sobie z energią dziecka, a ich jedynym pomysłem było codzienne narzekanie na syna. Przy czym skargi bywały tak absurdalne, jak to że np. syn nie chciał wziąć udziału w jakiś zajęciach, lub nazwał innego chłopca że jest "damski". Na niecałe dwa tygodnie do placówki w ramach wymiany została zaproszona pani pedagog, której od pierwszego dnia udało się uspać syna na drzemkę, a także sprawić, że nagle zaczął zachowywać się bardzo dobrze. Stan ten utrzymywał się przez kolejny miesiąc nawet jak pani pedagog nie było już w placówce. Ewidentnie pokazuje to, że problem leży w braku kompetencji kadry przedszkolnej, a nie w dziecku.

2. Brak jakiegokolwiek wsparcia nas jako rodziców.

Przedszkole nie było skore jakkolwiek doradzić nam i ustalić wspólny plan działania, ograniczając się wyłącznie do nieustannych żali i skarg na dziecko. Spotkanie z psychologiem przedszkolnym, było dwukrotnie przekładane przez przedszkole. W końcu, jak doszło do spotkania, zakończyło się ono stwierdzeniem, że syn zostanie skierowany do poradni pedagogiczno-psychologicznej, przy czym przez kolejne 5 tygodni nie mogliśmy doprosić się o rzeczone skierowanie mimo przypominania się o nie każdego dnia odbierając bądź odprowadzając syna do placówki.

3. Wyrzucania dzieci z przedszkola i szybkie pozbywanie się problemu bez względu na indywidualną sytuację każdego rodzica.

Od lipca zaczęło się ze strony przedszkola „polowanie na czarownice” i zbieranie argumentów przeciwko nam. Został założony zeszyt, w którym codziennie przedszkole zapisywało co dzisiaj dziecko zrobiło, a także byliśmy nękani żądaniami podsyłania potwierdzenia przelewów za przedszkole.

We wrześniu do przedszkola przyszła nowa pani dyrektor (trzecia na przestrzeni 5 miesięcy!!!!) która już 5 dnia swojego urzędowania, bez jakiejkolwiek konsultacji z nami oznajmiła że ze skutkiem natychmiastowym zawieszają naszą umowę! Pani dyrektor na spotkanie przyszła kompletnie nieprzygotowana, nie znając podstawowych faktów z ostatnich miesięcy oraz nie wykazując nawet najmniejszego zainteresowania dzieckiem. Rozmowa z właścicielką również nie przyniosła żadnego rozwiązania, pomimo moich wszelkich propozycji wyjścia z sytuacji, w tym nawet oferty pokrycia kosztów dodatkowej osoby w przedszkolu aby tylko mój syn nie musiał opuszczać placówki. W kółko było mi powtarzane, że i właściciel i dyrektor muszą się kierować dobrem placówki i nie mogą patrzeć na indywidualną sytuację dziecka. Pytanie czy chcecie aby Wasze dziecko chodziło do placówki z taką filozofią działania?

Moja interpretacja tej sytuacji jest taka, że dopóki w przedszkolu było mało dzieci i niepełna grupa, czyli do początku września, to przedszkole trzymało nas u siebie. W momencie kiedy zbliżał się wrzesień i nowy nabór, a przedszkole miało możliwość wypełnić lukę po nas "łatwiejszymi" dziećmi zaczęto na siłę zbierać argumentację, aby się nas pozbyć. Co też zrobiono bez żadnej przestrzeni do negocjacji na samym początku września. Nie bacząc przy tym na fakt, że rekrutacje do innych placówek już się zakończyły, więc będzie nam bardzo trudno przejść w inne miejsce.

Jeszcze raz z całych sił nie polecam!
Mariia
5/5
26-08-2022 08:43
To jest naprawdę najlepsza przedszkola.
I Pani dyrektor i Pani Marta u której jesteśmy
To naprawdę miłość.
były rodzic
1/5
29-08-2022 10:49
Nie polecam przedszkola, kadra się zmienia - nie ma stałości, anglista co rusz się zmienia, jest jeden na całe przedszkole a niby przedszkole dwujęzyczne (na stronie opisują że jest native spiker) ...nie polecam
Mama
1/5
03-09-2022 04:49
Nie polecam! Dzieci traktowane są jak przedmioty! Krzyki, podniesiony ton, siedzenie w kozie to standardy "wychowawcze" rodem ze średniowiecza! Rotacja kadry, ta bez przygotowania pedagogicznego. Niektóre posiłki nie mają wydzielonych porcji dla dzieci, wówczas kto pierwszy ten lepszy. Tragedia!
Ula
5/5
14-09-2022 11:49
Super przedszkole,gdzie brane jest pod uwagę dobro dziecka.Nauczyciele dokładnie wiedzą jak postępować z przedszkolakami w sytuacjach kryzysowych.Dzieci rozwijają swoje umiejętności poprzez realizację podstawy programowej i wachlarz różnych zajęć dodatkowych.
Basia M
5/5
22-09-2022 09:39
Dwójka dzieci w Creative, jedna w tym roku poszła do pierwszej klasy drugi jest w 4 latkach grupa Chmurki. Jestem zadowolona z przedszkola a najbardziej że wróciła do nas Pani Marzenka. Polecam
Elzbieta
5/5
21-11-2022 03:06
Moje dziecko nie chce wychodzic z przedszkola Creative Kids. Przedszkole po zmianie dyrektora odzylo. Kadra jest niezmienna. Ogromny wybor zajec dodatkowych, rowniez bezplatnych. Polecam z calego serca!
Natalia
1/5
30-08-2023 11:48
Przedszkole nastawione na czysty zysk!
Informacje o dziecku od każdej Pani inne.. kadra bez podejścia do dzieci, rotacja, zero bliskości, porozumiewania bez przemocy.
Anglistki.. DRAMAT.. Panie jakby sprowadzane prosto z zagranicy najtańszym kosztem. Brak interrakcji z dzieckiem, jakiejkolwiek relacji. Pytając co robiliście dziś z Panią? Nic.. przez cały rok jedna piosenka ..
Na 20 dzieci jeden polskojęzyczny wychowawca który wszystko robi i anglistka podpierająca ścianę z telefonem. Gdy oddawalam swoje dziecko rano jest jedna Pani ma 14 dzieci ..
Uciekliśmy.. nie polecam a co dzieje się w innych grupach, szkoda słów.
Syn koleżanki zerówka-"nauczycielka" bez żadnych kwalifikacji.
Kto wydaje i podpisuję dokument na gotowość szkolną.. ehh zarabiać na dzieciach, WSTYD !
Karolina
5/5
19-09-2023 06:43
Przedszkole, które zachwyca nie tylko wyglądem ale również jakością nauczania! Dzieci w każdej grupie są znakomicie zaopiekowane a nauczycielki zaangażowane. W przedszkolu można poczuć rodzinną i ciepłą atmosferę. Dużym atutem przedszkola jest Native Speaker w każdej z grup. Polecam każdemu kto poszukuje przedszkola dla swojego dziecka!
Iwona
5/5
20-09-2023 09:51
Fantastyczne przedszkole, z którego moje dziecko nie chce wracać do domu. Przedszkolem zarządza wspaniała Pani Dyrektor Pani Marzenka, która nie dość, że wspiera Rodzica, to także dodatkowo ma wspaniałe podejście do dzieci, z którymi też prowadzi zajęcia i spędza niemało czasu. Dzieci mają wspaniałą opiekę i wiele ciekawych zajęć do wyboru. Polecam szczerze to miejsce każdemu rodzicowi.
Anna
5/5
25-04-2024 05:44
Polecam, moja córka jest w grupie Pani Justynki i Pana Maćka. Zajęcia oraz co dla mojej alergiczki najważniejsze to dieta i dostosowane posiłki dla niej, dieta cukrzycowa.
Marcin
5/5
07-05-2024 10:52
Świetne przedszkole, do którego dzieci zawsze wchodzą z uśmiechem i nigdy nie chcą z niego wychodzić. Nie zmieniłbym go na żadne inne.
Rafał
5/5
09-05-2024 02:54
Świetne przedszkole godne polecenia
Przemek
5/5
12-05-2024 07:01
Najlepsze miejsce dla malucha
Wiktoria
5/5
12-05-2024 07:01
Jestem bardzo zadowolona, serdecznie polecam!
Martyna
5/5
17-06-2024 11:25
Interesujące zajęcia oraz wycieczki :)
Bogusław
5/5
23-06-2024 12:20
Niesamowite miejsce! Wiele atrakcji, zajęć dodatkowych i moje dziecko jest cały czas zadowolone.
Ania
5/5
02-07-2024 05:57
Fantastyczne miejsce. Polecam!
Jaroslaw
5/5
06-07-2024 06:22
Moje dziecko chodzi do grupy Słoneczek, jestem bardzo zadowolony i spokojny zostawiając córeczkę w przedszkolu. Pani Iwona i Pani Julka to wspaniałe nauczycielki, empatyczne, pełne pasji. Moja córka nie chcę wychodzić z przedszkola.
Dodaj opinię